Jak szybko schudnąć?

W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu i wszelkich mediów jesteśmy zarzucani informacjami i wszelkimi propozycjami diet. Są to kuracje, które w wielu przypadkach umożliwiają nam schudnięcie nawet dobrych kilku kilogramów w niedługim czasie, oczywiście, jeżeli będziemy przestrzegać wszelkich wymienionych w nich wskazówek.

Reklama

dietaDiet jest bardzo wiele, możemy znaleźć wśród nich te bardzo restrykcyjne, wymagające od nas znacznego wysiłku i silnej woli, ale też takie, których stosowanie może być dla nas nawet przyjemnością. Jedną z nich może być tak zwana dieta błyskawiczna, która dzięki swemu menu pozwala na zrzucenie około 2 kilogramów w krótkim, bo 3-4-dniowym czasie. Ową dietę stosuje się najczęściej na krótki czas przed np. wyjściem na imprezę sylwestrową, gdy chcemy by nasza kreacja dobrze się na nas prezentowała.

Dieta jest dość radykalna, aczkolwiek ze względu na to, że jemy w czasie jej trwania owoce i warzywa, które lubimy, nie musi stanowić dużego problemu- w końcu to tylko 3 dni odpoczynku od tłustych i ciężkostrawnych posiłków, które jadamy na co dzień. W czasie trwania diety błyskawicznej możemy także spożywać mięso- np. drobiowe, a także tuńczyka, więc to nie tylko jabłka i marchewki, jak mogłoby się niektórym wydawać. Tak więc warto z niej skorzystać, tym bardziej, że efekty są naprawdę zauważalne.

Jeszcze krótszą dietą, a także skuteczną, jest dieta owsiana. Jest to jednodniowa, prosta w przygotowaniu kuracja, która pozwoli nam właśnie tego jednego dnia schudnąć nawet kilogram. Nie jest to typowa dieta odchudzająca, służy ona bardziej temu, by oczyścić nasz organizm, stosowana co jakiś czas obniża cholesterol, ułatwia wypróżnianie. Warto stosować ją raz w tygodniu, pozwoli to nie tylko schudnąć, ale też zachować idealną sylwetkę, utrzymać organizm w zdrowiu.

Stopka autorska: dieta błyskawiczna – http://chudnij.org/diety/dieta-blyskawiczna/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz