Jak urządzić mieszkanie – najlepiej doradzi dekorator wnętrz

Nie mając na myśli żadnych uszczypliwych porównań, ani tez nie chcąc nikomu dogryźć, trzeba sobie jasno i wyraźnie powiedzieć – ponad połowa społeczeństwa nie ma gustu, choć wiele osób się do tego nie przyznaje. Wystarczy wejść do jednego czy drugiego mieszkania, aby zobaczyć jak wiele dziwactw i udziwnień się tam znajduje. Wszechobecny chaos to zbyt delikatne określenie. Artystyczny nieład… hmm… może już trochę lepiej, ale i tak nie zmienia to faktu, że gdybyśmy chcieli aby nasze mieszkanie wyglądało okazale, nowocześnie i profesjonalnie, to musi nam w tym pomóc dekorator wnętrz.

Reklama

dekorator wnętrzPewnie większość z was ma teraz delikatny uśmiech pod nosem i twierdzi, że to nie prawda. Zapewne myślicie sobie, że żaden dekorator wnętrz nie jest nikomu potrzebny. A jednak! Czy zastanawialiście się kiedyś, jak mogłoby wyglądać wasze mieszkanie? Jak mogłoby wyglądać wasze życie w pięknym, odnowionym mieszkaniu? Skończyły się czasy, kiedy w domach panowała zimna biel, a meble połyskiwały tandetnym lakierem. To już nie ta era, kiedy kryształowe wazony zdobiły co drugą półkę, a miejsce główne w salonie piastował stary, czarno-biały telewizor.

Teraz z pomocą fachowców, dom może być arcydziełem samym w sobie. Perfekcyjnie dobrane kolory, nowoczesne umeblowanie, najwyższej jakości sprzęt RTV i AGD i wszystko połączone w sposób niebanalny, bardzo wszechstronny i nadający mieszkaniu klimat domowego ogniska. To chyba marzenie każdego człowieka, prawda? Więc po co się łudzić i samemu starać się zrobić coś, czego w 100% nie jesteśmy pewni, zamiast poprosić, aby wszystkim zajął się dekorator wnętrz. Osoby te mają zmysł przestrzenny i potrafią w sposób kreatywny zaprojektować nawet najmniejsze wnętrze. Wystarczy odrobina chęci i nasze mieszkanie nabierze zupełnie innego znaczenia.

Wbrew powszechnym opiniom, ceny jakie za projekt życzy sobie dekorator wnętrz wcale nie są zbyt wygórowane. Oczywiście, jeżeli w grę wchodzi projekt olbrzymich przestrzeni, to i kwota będzie okazała, jeżeli natomiast mowa o niedużym mieszkaniu, to ceny są naprawdę bardzo przystępne i każdy może sobie pozwolić na to by profesjonalna firma wykonała dla niego projekt mieszkania. Czy zatem warto wszystkie swoje siły wkładać w przeprowadzenie remontu, który z góry skazany jest na porażkę? Może warto choć trochę dać się ponieść fantazjom i pozwolić, by ktoś w profesjonalny sposób zaprojektował nam wnętrza?

autor tekstu: Michał Steciak

Stopka autorska: dekorator wnętrz – http://www.bikstudio.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 6.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz