Jak wygląda zabieg korekcji ust?

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach dobry i zadbany wygląd oraz piękne ciało, to największy skarb. Niestety mimo iż wiele kobiet w życiu marzy o kształtnych piersiach czy ustach, to nie każda z nich obdarzona jest hojnie przez naturę. Poniższy tekst jest zatem przeznaczony dla wszystkich kobiet, które pragną powiększyć usta i nie mogą zdecydować się na to, czy skorzystać z kliniki medycyny estetycznej, czy też nie.

Reklama

ustaZacznijmy od tego, że z wiekiem nasze usta się zmieniają. Wszystkie panie doskonale o tym wiedzą, co zauważalne jest szczególnie podczas porannej toalety. Opadają kąciki ust, zmienia się ich kształt, są mniej jędrne i pojawiają się wokół nich zmarszczki. Żadna kobieta tego nie lubi. Co zatem zrobić?

Metody umożliwiające powiększanie ust są dzisiaj zatem na topie. Tylko jak osiąga się zamierzony efekt? Przede wszystkim przez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej lub miejscowe podanie preparatu kwasu hialuronowego. Jest to najmniej inwazyjna i najbardziej bezpieczna metoda. Dzięki niej uzyskujemy powiększone usta, możemy też je uwydatnić, poprawić kontur, nawilżyć i usunąć zmarszczki. Kwas ten występuje we wszystkich żywych organizmach. Magazynuje on i wiąże wodę w tkankach. Wykorzystywany jest w wielu dziedzinach medycyny. Ważne jednak, by klinika medycyny estetycznej do jakiej zwrócimy się z problemem używała tylko preparatów najwyższej jakości i renomowanych firm. Gwarantują one bowiem bezpieczeństwo zabiegu oraz maksymalną trwałość efektu. Wybór preparatu uzależniony jest od preferencji pacjenta i oczekiwanych efektów danego zabiegu.

Jakie zatem korzyści płyną z powiększania ust i używania do tego celu kwasu hialuronowego? To przede wszystkim wymodelowanie ust i korekcja nierównych warg, powiększenie ust, wygładzenie zmarszczek wokół nich i natychmiastowy efekt.

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet z małymi i nierównymi ustami oraz te ze zmarszczkami wokół ust i opadającymi kącikami.

Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i jest prawie bezbolesny (znieczulenie miejscowe). Preparat po wstrzyknięciu wiąże wodę i powiększa daną okolicę. Po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla infekcji – obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie oraz ból i świąd, nadmierna wrażliwość na dotyk. Objawy ustępują najczęściej po 2-3 dniach. Efekt zabiegu utrzymuje się około 6-9 miesięcy (zależy to od użytego preparatu oraz od tego jak szybko organizm wchłania kwas).

Stopka autorska: powiększanie ust – http://agklinik.com/pl/oferta/zabiegi-medycyny-estetycznej/powiekszanie-i-modelowanie-ust.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz