Jak wyszukiwać muzykę w internecie?

Dużo użytkowników poszukuje ciekawych rozwiązań do pobierania oraz słuchania muzyki w/z internetu, opiszemy tu parę rozwiązań, które górują w wyszukiwarkach. Zaczniemy od odpowiedzi na pytanie, czemu mamy wybrać wyszukiwanie muzyki poprzez przeglądarkę a nie np. poprzez torrenty?

Reklama

muzyka w słuchawkachOdpowiedź jest bardzo prosta i banalna. Bezpieczeństwo. Wiele plików w torrentach, posiada złośliwe oprogramowanie (zwane wirusami) a także nie pożądaną treść. ciągamy jedno a dostajemy całkowicie coś innego. Zgadza się, że znajdziemy tam wszystko, od gier do muzyki czy plików tekstowych, lecz nie jesteśmy pewni co ściągami oraz czy aby na pewno będzie to bezpieczne.

Więc czy strony, które umożliwiają ściąganie muzyki są bezpieczne? Tak! W większości przypadkach strony są stworzone dla użytkowników aby ci mieli możliwość w łatwy sposób wyszukania ulubionych utworów. Zazwyczaj spotykamy się z możliwością odsłuchania utworu więc zawsze wiemy co ściągamy! Niektóre strony mają status bezpieczeństwa w takich serwisach jak Norton Save Web lub McAfee SiteAdvisor co pozwala wam na stwierdzenie czy warto zaufać tej stronie.

Jak jeszcze wyszukiwarka może przekonać nas do siebie?

Dodatkowymi atutami tych stron są dodatkowe funkcje takie jak wyszukiwanie teledysków, tekstów piosenek, tworzenie własnych playlist czy nawet publikowanie na tablicy facebooka ulubionych utworów jednym kliknięciem!  Musimy pamiętać, że wyszukiwane piosenki są ściągane na komputer na własną odpowiedzialność a właściciele serwisów typu wyszukiwarki mp3 przeszukują tylko internet w celu ukazania najciekawszych wyników z danych stron! Często także dodają informacje, gdzie dany utwór można kupić czy ściągnąć w zależności od wyników.

Podsumowując…

Wyszukiwarka mp3 to strona, której można zaufać, w której nie znajdziemy złośliwego oprogramowania a ich właściciele pracują nad tym aby unikać  nieproszonych treści. Warto sprawdzić i wypróbować możliwości takich stron, bo w życiu ważne jest spróbowanie wszystkiego co nam oferują!

Stopka autorska: Wyszukiwarka mp3 – http://my-mp.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 5.7/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz