Jak zaplanować płeć dziecka?

płeć dzieckaChyba nie ma w Polsce rodziców, którzy by nie chcieli mieć wpływu na płeć dziecka. Już nasze babcie chciały mieć na to wpływ. Czy jesteśmy w stanie obecnie zaplanować płeć dziecka?

Na dzień dzisiejszy co prawda nie możemy w 100% zaplanować płci dziecka, ale jesteśmy w stanie zwiększyć nasze szanse nawet do 85%. Powstało wiele metod, ale nie wszystkie są naturalne i dostępne w naszym kraju. Jedną z najbardziej rozpowszechnioną metodą  jest metoda Dr Shettles.

Reklama

Żeby zrozumieć tą metodę musisz poznać podstawowe prawa biologii. Plemniki dzielimy na X i Y. Te pierwsze to są damskie, a te drugie męskie. Twoja komórka jajowa jest X. Czyli jeżeli dojdzie do zapłodnienia plemnika X z naszym jajem to będziesz miała dziewczynkę. Jeżeli dojdzie do zapłodnienia z plemnikiem Y to urodzi się chłopiec. Plemniki od siebie nie różnią się tylko nazwą, ale także cechami fizycznymi.  X (damskie) są bardzie wytrzymałe, ale wolniej się poruszają. Natomiast Y (męskie) krótko żyją, ale są szybkie i zwinę.

Głównym twoim zadaniem jest ustalenia dnia owulacji. Na szczęście nie jest to nic trudnego. Wystarczy pójść do najbliższej apteki i poprosić o testy owulacyjne. Jeżeli chcesz chłopca to musisz współżyć w dzień owulacji. Jest to tym spowodowane, że plemniki Y są szybsze od X i dotrą prawdopodobnie jako pierwsze do komórki jajowej. Jeżeli chcesz mieć dziewczynkę to najlepiej współżyć kilka dni przed. Plemniki X żyją dłużej, więc podczas owulacji większości plemniki Y zginą.

Największą zaletą tej metody jest to, że jest ona w 100% naturalna. Dzięki czemu jest bezpieczna dla twojego dziecka i dla ciebie.

Stopka autorska: płeć dziecka – http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz