Jak zapobiec kłótni w związku?

W związku czasem pojawiają się kłotnie całkowicie bez powodu, a jednak trwają długo i często kończą się ciszą. Nikt, ani Ty, ani on nie  lubi się kłócić . Pomyślałaś kiedyś co można zrobić? Jak złagodzić kłótnie, albo jak jej zapobiec?

Reklama

kobieta w SPAMężczyźni są bardziej skomplikowani niż my. Kobiety są delikatne, wrażliwe i przyznajmy szczerze niejednokrotnie , trzymamy w sobie wiele słów – aby nie spowodować burzy w związku. Trzymamy w sobie wiele rzeczy których boimy się powiedzieć swojemu ukochanemu, ze względu na wiszącą w powietrzu kłótnie. Lepiej jednak powiedzieć to co nas dręczy niż to ukrywać. Pamiętaj jednak o sposobie wypowiedzi i odpowiednim momencie. Krzyk i histeria nie jest dobrym doradcą. Twój spokojny głos i delikatny uśmiech uśmierzy krzyk i nie spowoduje kłótni.

Mężczyźni są bardziej twardzi i zdecydowani. Niczego nam nie popuszczą a tym bardziej nigdy  ( rzadko co niektórzy) przyznają się do błędu. Dlatego to w rękach kobiet wszystko jest zostawione. To my musimy dbać o nasz związek i go pielęgnować. Nie to, że mężczyźni o niego nie dbają- po prostu nie zdają sobie z tego sprawy ile serca i czasu trzeba w to włożyć.

Można zacząć od wspólnie spędzonego czasu . Wspólny posiłek, sport – to jest to.  Nie ma też jak dobry masaż  – odpręża i relaksuje. Możecie także wyjechać na wspólne wakacje , albo do spa. Wspólnie spędzony czas buduje więź emocjonalną.  Staraj się jak najwięcej zorganizować Wam wspólnego czasu, w którym oboje będziecie coś robić. Wspólne leżenie i oglądanie telewizji jest fajne od czasu do czasu. Pamiętaj jednak, aby zbytnio nie naciskać i znaleźć trochę czasu dla siebie. W końcu kobiety też muszą wyglądać pięknie – samo niestety piękno do nas nie przyjdzie.

Warto też od czasu do czasu pojechać do spa. Wellness jest coraz bardziej popularny w Polsce. Wiele zabiegów, masaży czy kąpieli pozwoli nam przywrócić dawny blask. Odpocznie Twoje ciało i umysł. Warto znaleźć chwilkę tylko dla siebie i swojego partnera.

Stopka autorska: spa Wrocław

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz