Uwolnij się z objęć rodziców – czyli jak zostać bogatym

Jesteś szalony jeżeli postępujesz tak samo jak twoi rodzice i oczekujesz innych rezultatów niż oni. Wybacz, ale jeżeli oni nie są bogaci to ty postępując tak samo jak oni też nie będziesz bogaty. Jeżeli twoi rodzice nie żyją lub nie żyli życiem takim jakim chcesz to najwyższy czas  zacząć podejmować inne decyzje niż oni.

Reklama

droga do pieniędzyMusisz jak najszybciej zmienić swoje przekonanie, że będziesz pracował aż do emerytury w jednym miejscu i myśleć tylko „oby do piątku”. Czy sądzisz, że twoje dzieci i wnuki będą z ciebie dumne, kiedy dotrzesz do wieku emerytalnego i okaże się, że nic nie masz? Czy myślisz, że będą z ciebie dumne, jeżeli będziesz ciągle „spłukany” i na nic Cię nie będzie stać?

Twoi rodzice prawdopodobnie nie postępowali zgodnie z poniższymi zasadami. Żeby osiągnąć sukces finansowy, na który ty i twoja rodzina zasługujecie powinieneś stosować się do poniższych zasad:

1. Wyjdź z długów

2. Zdobądź wiedzę na temat finansów, pieniędzy i biznesu

3. Nabądź aktywa, które będą dla Ciebie generować dochód pasywny

4. Próbuj nowych rzeczy, popełniaj błędy i ucz się na nich

Chociaż rodzice robią wszystko co tylko w ich mocy to nie mogą Cię oni zbyt wiele nauczyć, bo prawdopodobnie umieją tylko tyle ile ich rodzice, czyli twoi dziadkowie ich nauczyli. To oczywiste, że nigdy oni nie nabyli wystarczająco dużo wiedzy na temat finansów, pieniędzy i biznesu, żeby zostać bogatymi. Nadszedł czas, żeby to zmienić i żebyś dał lepszą finansową przyszłość swoim dzieciom.

Wiedz o tym, że ciągła edukacja biznesowa jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu finansowego. Dlatego właśnie bogaci stają się bogatsi i zawsze potrafią znaleźć jakiś nowy pomysł na własny bizne. Są oni zawsze na bieżąco z nowymi branżami, w których można zarobić i nowymi regulacjami, które mogą wykorzystać na swoją korzyść. Dodatkowo przekazują na bieżąco tą wiedzę swoim dzieciom.

Zacznij myśleć inaczej niż twoja rodzina. Jesteś dorosły więc zacznij podejmować samodzielne decyzje, a nie kieruj się tym co twoi rodzice Ci powiedzą. Odmienne myślenie i postępowanie niż twoi rodzice jest kluczowym krokiem do osiągnięcia więcej niż oni.

Stopka autorska: pomysł na własny bizne – http://www.pomnazanie-pieniedzy.pl/biznes-wlasny.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 4.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz