Jaką suknie ślubną wybrać?

Dzień ślubu to prawdopodobnie dla każdej osoby najpiękniejszy dzień w życiu. Zwłaszcza w tym dniu każda kobieta chce wyglądać nieskazitelnie i elegancko. Konieczny jest nie tylko odpowiedni makijaż czy fryzura, ale przede wszystkim idealna suknia ślubna – ta jedyna i wymarzona. Jest to suknia, którą zakłada się tylko raz w życiu, więc powinna być idealna. W trakcie przygotowań do ślubu warto odwiedzić więc salony czy komisy z modą ślubną. Ponadto w Internecie sporo jest ogłoszeń, za pośrednictwem których można kupić suknie ślubne.

Reklama

suknia ślubnaKupując suknię ślubną należy pamiętać, że powinna ona być przede wszystkim wygodna. Dlaczego jest to takie ważne? W sukni tej spędzimy całą noc na weselu, będziemy musiały w niej tańczyć, więc najważniejsza jest swoboda ruchów. Suknia powinna leżeć idealnie, aby na przykład nie obsuwał nam się gorset i nigdzie nie wystawała bielizna.  Jest wiele fasonów sukien ślubnych, więc każda kobieta jest w stanie wybrać coś idealnego dla siebie. Wybierając suknię ślubną, warto pamiętać, że wszelkie  falbanki mogą powiększyć biust lub ukryć zbyt szerokie biodra oraz masywne uda. Warto poznać różne modowe triki, dzięki którym  będziemy wyglądać  pięknie, niezależnie od tego, jaki  rozmiar nosimy.

Często o charakterze całej stylizacji Panny Młodej decydują różne dodatki. Należą do nich: bukiet, welon (albo jakaś inna ozdoba na głowę), biżuteria oraz buty. Dlatego również one powinny być wybierane z niezwykłą starannością. Konieczne jest tutaj wyczucie, gdyż można przesadzić z ilością i jakością dodatków. Bogato zdobiona suknia ślubna nie potrzebuje już zbyt wielu elementów dodatkowych, dlatego w takim przypadku poprzestajemy na skromnym welonie, bukiecie i drobnych kolczykach. Jeżeli wybrałyśmy suknię skromną, możemy bardziej poszaleć na przykład z biżuterią. Idealna wtedy będzie ozdobna kolia, jednak pamietajmy, że musi być ona dopasowana do dekoltu sukni.

Dopełnieniem ślubnej stylizacji jest zawsze makijaż oraz fryzura. Makijaż powinien być naturalny, ale w miarę wyrazisty,  najlepiej o działaniu rozświetlającym twarz i spojrzenie. Jeżeli mocniej chcemy podkreślić oczy, usta powinny być naturalne, jedynie muśnięte błyszczykiem czy beżową pomadką. Możemy postawić także na klasykę w postaci czerwonych ust. Wtedy z kolei nie malujemy zbyt mocna oka. Ważne jest, aby w makijażu ślubnym  zachować naturalność. Zarówno makijaż, jak i fryzura powinny być przetestowane przed dniem ślubu. Uniknie się wtedy wpadek ze źle dobranym podkładem czy niewygodnym, przeszkadzającym upięciem włosów.

Stopka autorska: suknie ślubne – http://www.sprzedajsuknie.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz