Jaki telefon komórkowy wybrać?

Wiele osób zastanawia się zawsze jaki telefon komórkowy będzie najlepszy dla nich, jaki będzie spełniał ich wszystkie wymagania, nie psuł się, bateria będzie trzymała wystarczająco długo oraz będzie fajnie wyglądał. Jak widać lista życzeń potencjalnych klientów jest dosyć długa, i tak naprawdę niemożliwa do zrealizowania.

Reklama

telefon komórkowyDlatego też wybieranie telefonu należy rozpocząć od jego wyglądu, czyli weźmy przykładowy model do naszych rąk i oceńmy sami jak się z nim czujemy, możemy wybrać kilka, a ostatecznego wyboru dokonamy za chwilę. Następny krok jest już nieco trudniejszy. Teraz powinniśmy zastanowić się jaki system operacyjny spełni nasze wszystkie wymagania. Tutaj mamy do wyboru głównie takie nazwy jak: Windows Phone 7, Android, Symbian, iOS oraz BlackBerry.

Według rankingów popularności najlepiej sobie radzi na rynku Android. Przyczyną tego sukcesu może być fakt, iż wiele osób kupuje telefon nie patrząc na jego oprogramowanie, a system Google można znaleźć już na ponad stu modelach! Drugi w kolejności jest Symbian, jednak jego lata świetności już przeminęły i nie będzie on dalej rozwijany. Ios oraz BlackBerry są dosyć drogie oraz kojarzą się raczej z pewnego rodzaju snobizmem, dlatego nie polecam ich zwykłym śmiertelnikom. Windows Phone 7 z kolei to bardzo nowy system, jednak Microsoft pokłada w nim spore nadzieję. Najbardziej więc polecam rozeznanie się pomiędzy Androidem a WP 7. Wtedy będziesz spokojny o swoją przyszłość, a użytkowanie Twojego nowego telefonu dostarczy Ci masę radości.

Stopka autorska: Windows Phone 7 – http://apps.wp-7.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz