Kalendarze firmowe: jaki wybrać?

Kalendarze reklamowe to bardzo wygodny sposób propagowania informacji o swojej działalności. Przeglądając ofertę firm proponujących takie gadżety, trudno się zdecydować. Jaką formę powinniśmy wybrać?

Reklama

Kalendarze ścienne

kalendarzeTaka forma reklamy ma stosunkowo duży zasięg. Każdy odwiedzający biuro, zakład, firmę może zauważyć wiszący na ścianie kalendarz. Jeżeli jest on odpowiednio zaprojektowany, może przykuć uwagę interesanta. Grafika powinna odzwierciedlać profil naszej działalności. Musimy też zadbać, aby logo firmy nie było zbyt nachalne – może to zrazić potencjalnego klienta.

Ściana czy biurko?

Uwagę konsumenta, czekającego na wykonanie usługi, może przykuć atrakcyjny kalendarz leżący na biurku. Design takiego gadżetu powinien zwracać uwagę – wtedy możemy uchodzić za firmę, która wie co to kreatywność. Jest on przy okazji bardzo funkcjonalny – obie strony transakcji mogą z niego skorzystać, by upewnić się co do dzisiejszej daty.

Kalendarzyk jako wizytówka

W ofercie firm pojawiają się również niewielkie kalendarzyki reklamowe. Koszt takich gadżetów nie jest specjalnie wysoki – bywa to jednak bardzo dobrą formą dotarcia do klienta. Jest również wygodny i funkcjonalny – każdy może trzymać nasze logo w portfelu, a co za tym idzie bardzo często natrafia na wizualną identyfikację naszej firmy wraz z jej danymi teleadresowymi, co zwiększa szansę na zdobycie nowego klienta.

Książkowe kalendarze

Jest to najdroższa forma kalendarza, jednak warto w nią zainwestować. Taki terminarz jest dla konsumenta bardzo ważny – zapisuje w nim najważniejsze informacje. Jednocześnie taki gadżet nie rzuca się w oczy, najczęściej jest noszony w torebkach czy aktówkach. Użytkownik ma przez cały czas kontakt z danymi naszej firmy. Eleganckie kalendarze książkowe to nie tylko reklama, ale także budowanie prestiżu marki.

Oferta jest tak szeroka, że trudno się zdecydować. Należy dokładnie przemyśleć, jaka jest nasza grupa docelowa i wtedy wybrać odpowiedni rodzaj kalendarza. Najlepiej natomiast zaopatrzyć się w każdą z wyżej wymienionych form.

Stopka autorska: kalendarze książkowe – http://www.studiosiedem.com/m/v/kalendarze_ksiazkowe

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz