Katalogowanie – do jakich katalogów warto dodać stronę?

Rozpoczynasz zabawę w pozycjonowanie swojej strony internetowej i szukasz darmowych sposobów na promocję swojej strony w Sieci? Nie chcesz już na samym początku ponosić kosztów, bo nie wiesz czy będzie się to Tobie opłacało? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś pozytywnie, to koniecznie musisz przeczytać resztę artykułu.

Reklama

katalogowanieJednym z etapów pozycjonowanie jest oczywiście katalogowanie strony. Gdy nie mamy środków na starcie na promocję w Sieci, nic nie szkodzi. Aktualnie możemy znaleźć masę darmowych, moderowanych i przede wszystkim zadbanych katalogów. Szukaj właśnie takich. Można oczywiście znaleźć lub nawet kupić już gotową listę katalogów, jednak nigdy ona nie będzie lepsza od takiej stworzonej samemu. Najczęściej niestety listy dostępne za darmo są nieaktualne, gdyż katalogi z dnia na dzień mogą stać się płatne. Dlatego też warto poświęcić trochę czasu na stworzenie własnej listy, która będzie nam już służyła na przyszłość.

Dodawać do płatnych katalogów? Na to pytanie nie można jednoznacznie odpowiedzieć, bo mogło by się wydawać, że jeśli katalog jest płatny to przedstawia bardzo dobrą jakość. Jednak jest tak coraz rzadziej. Niektóre katalogi już na starcie stają się katalogami płatnymi, gdyż właściciel takiej strony jest przekonany, że zarobi krocie na takim modelu biznesowym. Jest to oczywiście płytkie myślenie, gdyż nikt o zdrowym rozsądku nie doda swojej strony do płatnego katalogu, który nic sobą nie reprezentuje. Wiele darmowych katalogów biję na głowę niektóre płatne katalogi. I właśnie takich katalogów szukaj. Darmowych, moderowanych i mocnych, a zobaczysz, że pozycja Twojej strony w wyszukiwarce internetowej będzie coraz bardziej zadowalająca.

Stopka autorska: zadbanych katalogówhttp://judas.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.5/10 (liczba ocen: 2)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

  1. avatar

    Według mnie katalogi ale te dobre dają najlepsze efekty.

    VA:F [1.9.18_1163]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz