Kinkiety jako oświetlenie w domu

W Polsce moda w zakresie oświetlenia zmienia się bardzo wolno. W zasadzie przez ostatnich kilkanaście lat trudno jest znaleźć choćby kilka dobrych przykładów zmian. Warto jest zauważyć, że oświetlenie po prostu wciąż jest takie samo. Trudno osądzać, czy jest to rozwiązanie dobre, czy też złe. czasami przecież dobrze jest wciąż pielęgnować tradycyjne rozwiązania.

Reklama

lampaWarto zauważyć, że w Polsce, tak jak jeszcze kilkanaście lat temu królowały kinkiety, tak podobnie jest i teraz. Nie oświetlenie nowoczesne, ani żadne inne. W polskich domach dalej instalowane są kinkiety, które co tutaj dużo mówić – wyglądają bardzo efektownie. Oczywiście nie mówimy tutaj o kinkietach, z których korzystać musieliśmy jeszcze kilkanaście lat temu. Teraz kinkiety są jak najbardziej dopasowane do stylu panującego w polskich domach. Tak więc jeśli chcecie by wasze kinkiety wyglądają jak najbardziej nowocześnie, to tak właśnie będzie.

Generalnie musimy przyznać, że te kilka ostatnich lat zmieniło jedno w zakresie oświetlenia – bardzo popularne stało się budowanie sufitów z kartongipsu i instalowanie oświetlenia bezpośrednio w nim, ale to już oczywiście zupełnie inny temat. Pamiętajcie, że oświetlenie dobieramy najczęściej nawet na kilkanaście kolejnych lat, zatem warto jest powiedzieć, że powinniście zdecydować się na sporą inwestycję. Lepiej jest raz dokonać dobrego zakupu niż kilka razy zmieniać oświetlenie na lepsze i droższe. Nie ma w tym nic przyjemnego.

Stopka autorska: kinkiety – http://www.tlclampy.pl/wyszukiwanie.php?kat=5

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

  1. avatar
    sklep z oświetleniem Odpowiedz 17/03/2013 o 22:04

    Od wielu wielu lat coraz bardziej projektuje się domy do zastosowania kinkietów. Zawsze architekci umieszczają je w salonach, coraz częściej w korytarzach, zazwyczaj na klatkach schodowych. Według mnie jest to forma doświetlenia pomieszczenia lub forma alternatywy aby zapanował klimat półmroku. Polecam jak najbardziej kinkiet kryształowy do salonu, szczególnie do wystroju „angielskiego”.

    VA:F [1.9.18_1163]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz