Walka ze zmarszczkami – jak działa kolagen naturalny?

Artykuł o tym jak poradzić sobie z problemami skórnymi przy pomocy czystego kolagenu naturalnego?

Reklama

Czysty Kolagen Naturalny Platinum Czy wiesz, że w  Twoim organizmie nieustannie zachodzi wymiana starych komórek na nowe? Od momentu ukończenia 25 roku życia ta wymiana nie następuje jeden do jednego. Więcej komórek obumiera niż zostaje wyprodukowanych. Skóra jest organem zewnętrznym, na której najlepiej widać upływ czasu. Skóra składa się w 70 % z kolagenu! Jest wystawiona na działanie promieniowania ultrafioletowego, które dodatkowo ją postarza (niszczy kolagen w niej występujący), a także różnego rodzaju kosmetyki. Niekoniecznie dla niej obojętne. Do postarzania skóry przyczynia się także: palenie papierosów, picie kawy, złe odżywianie, brak sportu.

Najdelikatniejsza i najwrażliwsza, a zarazem najczęściej wystawiana na słońce jest skóra twarzy i dekoltu. To o nią należy zadbać w pierwszej kolejności. Szczególnie dlatego, że twarz jest Twoją wizytówką! Co należy zrobić? Pobudzić skórę do wytwarzania własnego kolagenu. Kolagen i elastyna są składnikiem wiążącym, podporą skóry. Jeśli jest w odpowiedniej ilości, skóra jest gładka, jędrna i sprężysta.

Na rynku kosmetycznym ciągle pojawiają się odkrycia, które mają poradzić sobie z problemem zmarszczek. Istnieją także inwazyjne metody na pozbycie się palącego problemu pomarszczonej skóry. Jest także czysty kolagen naturalny. Kosmetyk, uderzający w przyczynę powstawania zmarszczek.

Jak działa czysty kolagen naturalny?

Nałożony na skórę, przenika do jej najgłębszych warstw. Tam „dopinguje” fibroplasty (komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny) do wzmożonej pracy. Dzięki dopingowi Twój organizm sam zwalcza palący Cię problem. Bez igieł, zastrzyków, botoxu i innych inwazyjnych metod. Stosowanie czystego kolagenu naturalnego jest bezpieczne, ponieważ jest to białko produkowane ze słodkowodnych ryb (tołpyg). Naturalny kosmetyk, który zwalcza zmarszczki, odmładzając skórę. Czy to nie brzmi świetnie?

Stopka autorska: czysty kolagen naturalny – http://blog.biobalans.pl/index.php/2011/08/16/czysty-kolagen-naturalny-jak-moze-ci-pomoc-w-problemach-z-cera/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz