Kosiarki i traktorki samojezdne, czyli ogród na medal

kosiarka spalinowaJeśli jesteś właścicielem sporych rozmiarów ogrodu, w którym często przebywasz spędzając czas wolny z przyjaciółmi, sam czy z rodziną, to z pewnością starasz się za wszelką cenę utrzymać go w porządku. Najwięcej kłopotu zapewne sprawia Ci przede wszystkim wciąż odrastająca trawa. Zbyt długa nie wygląda estetycznie i zamienia piękny ogród w równie piękne pole a przecież nie o to chodzi. Dlatego też warto sięgnąć po bardziej uniwersalne rozwiązania. Są nimi samojezdne kosiarki a także podobne do nich traktorki ogrodowe. Przyjrzyjmy się nieco bliżej ich zastosowaniu.

Reklama

Zadbany ogród, to nie tylko wypielęgnowane rabaty czy odpowiednio przycięte drzewa i krzewy. To także zadbana trawa. Jako odpowiedzialny właściciel tego typu „przybytku” jakim jest Twój własny ogród, wiesz, że trzeba ją co jakiś czas kosić. Jeśli zaniedbasz tą czynność, ogród zarośnie i stanie się idealnym mieszkaniem dla różnych wolnożyjących istot w tym także szkodników. Aby tego uniknąć najczęściej stosuje się tradycyjne kosiarki. Jednakże producenci tego typu akcesoriów do pielęgnacji ogrodów, wymyślili coś bardziej uniwersalnego. Są to pojazdy samojezdne, czyli zarówno kosiarki jak i traktorki ogrodowe.

Przyjęły one postać, zgrabnych jednoosobowych pojazdów, wyposażonych w wygodne siedzisko i kierownicę. Traktorki posiadają ponadto czytelny wyświetlacz, który mówi o prędkości pojazdu i tym samym pozwala na lepszą kontrolę poruszania się po powierzchni ogrodu. Dzięki temu, łatwiej uniknąć nawet drobnej „kolizji” z kimś, kto nagle znajdzie się na „trasie”.

Tego rodzaju kosiarki posiadają również wbudowany samo-opróżniający się kosz. Zawsze, gdy zostanie on przepełniony, na wyświetlaczu pojawia się adekwatna informacja o tym fakcie. Pojazdy te są dość lekkie i zwrotne a także proste w kierowaniu, dzięki czemu może je bez problemu obsłużyć zarówno mężczyzna jak i lubiąca takie czynności kobieta. Także osoby nieco starsze, mogą się nimi bezpiecznie posługiwać.

Samojezdne traktorki ogrodowe, to doskonałe i niezawodne rozwiązanie do każdego większego ogrodu. Za ich pomocą, bardzo szybko i sprawnie zaprowadzisz ład w swoim „kwiatowym królestwie” a także na działce. Przemyśl ich nabycie, bo przecież nie warto się męczyć, skoro istnieją na rynku tego typu wynalazki jak samojezdne kosiarki do ogrodów.

Stopka autorska: kosiarki – http://www.agrotech-poznan.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 1.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz