Gdzie znaleźć najtańszy kredyt na remont mieszkania?

Wraz z nadchodzącą wiosną przychodzi nam chęć na zmianę wyglądu naszych domów i mieszkań oraz drobne poprawki konserwatorskie. Nie zawsze jednak owa chęć pokrywa się z zasobnością portfela. Wtedy zastanawiamy się, gdzie udać się po najtańszy kredyt gotówkowy na remont naszego mieszkania? Reklamy telewizyjne zachęcają do zaciągania tzw. szybkich pożyczek gotówkowych, jednak oczywiste jest, że „co nagle, to po diable” i pożyczenie pieniędzy szybko, może oznaczać tyle samo, co „drogo”.

Reklama

remont mieszkania

Remont mieszkania

Jak zatem znaleźć najtańszy kredyt na remont i jeszcze przed nadejściem upałów cieszyć się nowym, wyremontowanym lokum? To niezwykle proste, choć dla wielu starszych polaków- mało wiarygodne rozwiązanie.

Na pomoc wszystkim remontującym na wiosnę swoje mieszkania, przychodzą tzw. porównywarki kredytów gotówkowych oraz coroczne rankingi pożyczek, publikowane w prasie branżowej oraz portalach budowlanych czy finansowych. Z porównań tych jednoznacznie wynika, że najintensywniej reklamowane kredyty nie są wcale najtańsze. Tym samym większość osób korzystających z porównywarek kredytów, kieruje swoje kroki w stronę mniej popularnych banków czy nawet instytucji pozabankowych.

Trzeba bowiem pamiętać, że pożyczki remontowe na krótkie terminy spłaty, oferują nam także firmy prywatne, które mimo wysokiego oprocentowania swoich kredytów często oferują wygodne warunki renegocjacji pożyczki (na przykład w chwili, gdy stracimy zatrudnienie).

Kredyt na remont mieszkania najlepiej wybrać już teraz i złożyć wniosek kredytowy jeszcze zanim nadejdzie szczyt sezonu budowlanego. Wtedy będzie nam znacznie trudniej uzyskać zgodę banku i tym samym rozpocząć prace remontowe w zaplanowanym terminie. Należy pamiętać, że od chwili złożenia wniosku o kredyt remontowy może minąć nawet kilka tygodni do czasu, zanim pieniądze znajdą się na naszym koncie bankowym. Miesiące marzec, kwiecień i początek maja to ostateczny termin, by rozważać zaciągnięcie tego rodzaju kredytu.

Jeśli zatem zależy nam na niskim oprocentowaniu pożyczki i płaceniu możliwie najtańszych rat kredytu, skorzystajmy z kalkulatora najtańszych kredytów lub poszukajmy w sieci porównywarki kredytowej, która w ciągu kilku sekund rozjaśni nam sytuację obecnie panującą na rynku kredytów gotówkowych.

Stopka autorska: najtańszy kredyt gotówkowy – http://najtanszy-kredyt-gotowkowy.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz