Kredyty na czarna godzinę

Często zdarza się, że nie mamy już kompletnie grosza przy duszy, a czeka nas spory nieprzewidziany wydatek. Na takie problemy często napotykają ludzie przed świętami zarabiający niewiele, a którzy mimo wszystko chcieliby urządzić godne święta. Czy więc warto w takim przypadku brać kredyt?

Reklama

pieniądzeOdpowiedź brzmi: nie.  Nie powinniśmy zadłużać się specjalnie po to, aby nakupować masę niepotrzebnych rzeczy i jedzenia od którego będą nas aż bolały brzuchy. Powinniśmy jedynie postarać się, aby przygotować prezenty dla najbliższych. Nie muszą być drogie i kupne, często podarunek zrobiony samemu znaczy o wiele więcej.

Jeśli jednak mimo wszystko zdecydujemy się na kredyt to postarajmy się, aby był jak najniżej oprocentowany a jego źródło pewne. Czy istnieje w ogóle coś takiego jak najlepszy kredyt? Składając wniosek o kredyt przekonasz się jak miła i uprzejma będzie dla Ciebie obsługa w banku, jednak spróbuj tylko spóźnić się z ratą o dzień, a zaczyna się prawdziwe piekło. Ciężko o czymś takim mówić, są z pewnością lepsze i gorsze kredyty. Te drugie to oferty prywatnych firm, które naliczają sobie horrendalne oprocentowanie i żądają bardzo szybkiego zwrotu. Często zamiast drogi prawnej w razie problemów, sami podejmują akcje ściągania długów i wymierzania sprawiedliwości. Powinniśmy uważać na takie instytucje i nie brać od nich pieniędzy. Podobną instytucją są portale internetowe udzielające pożyczki np. Kokos, można się tam zwrócić z prośbą o pieniądze i znaleźć osobę, która podejmie ryzyko.

Dobrym pomysłem jest pożyczka od rodziny czy znajomych. Taki kredyt przeważnie nie zostanie nam oprocentowany oraz nie ma ciśnienia z jego spłatą. Upewnijmy się tylko, że jakaś osoba trzecia widzi jaką kwotę pożyczamy oraz że będziemy mieli wystarczające środki na spłatę. To bardzo ważne gdyż niejednokrotnie bardzo łatwo o poróżnienie się z powodu pieniędzy, a tego byśmy nie chcieli. Niestety, co raz częściej ludzie się zapożyczają ponieważ dzięki normalnej pracy, często wiele osób ma problemy, żeby „związać koniec z końcem”.

Stopka autorska: wniosek o kredyt – http://wniosekokredyt.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz