Kursy grafiki komputerowej w internecie

grafika komputerowaGrafik komputerowy powinien cały czas poszerzać swój warsztat umiejętności i się rozwijać. Powinni to robić zarówno początkujący graficy, jak i również ci, którzy w grafice są już bardziej obeznani i zaawansowani z technikami graficznymi.

W internecie możemy znaleźć bardzo wiele różnorodnych kursów i tutoriali, które pomagają w nauce obsługi narzędzi graficznych.  Niektóre z nich są bardziej rozbudowane, inne trochę skromniejsze. Jednak skupmy się może na video kursach, które możemy kupić na przykład poprzez serwis aukcyjny. Zwykle na takich filmach doświadczony grafik komputerowy objaśnia nam tajniki obsługi różnych programów i edytorów graficznych. Przeważnie taki kurs obraca się wokół jednego narzędzia.

Reklama

Na Allegro znajdziemy miedzy innymi dosyć rozbudowane kursy Adobe Photoshop’a, czy innych popularnych edytorów graficznych. Niekiedy są to drogie rzeczy, ale znajdziemy również tańsze ich odpowiedniki, choć nie zawsze takie dobre. Jest jedna ważna zasada, na którą chciałbym zwrócić uwagę. Mianowicie wystrzegajmy się kupowania kursów, które nie są robione przez profesjonalnych grafików komputerowych. Dlaczego? A to głownie dlatego, że niektóre kursy nieraz są robione przez kogoś , kto tak naprawdę z grafiką ma niewiele wspólnego. Jest to więc wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Czasem lepiej wydać nieco więcej, ale za taki produkt, który faktycznie może nam jakąś wiedzę na temat grafiki zaoferować. Na pewno na tym lepiej wyjdziemy.

Nie dajmy zarobić tym, którzy nie wiedzą dokładnie co oznacza grafik komputerowy.

Stopka autorska: grafik komputerowy – http://arturmarciniak.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz