Łóżka piętrowe dla dzieci

Łóżka dla dzieci mogą mieć najbardziej fantazyjne kolory i kształty. Mogą być stylizowane na samochody, statki kosmiczne albo mieć dodatkowe atrakcje łatwe do zamontowania, jak na przykład zjeżdżalnia. Dzięki temu pokój dziecięcy jest kolorowy i dzieciaki lubią w nim przebywać.

Reklama

łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe mają nieco ograniczone możliwości, ze względu na swoją specyficzną konstrukcję, ale również mogą się pochwalić bogactwem formy. Zamiast zwykłych, prostych ścianek bocznych albo paneli ochronnych producenci wprowadzają bardziej nieregularne formy. Ważne jednak jest, aby kształty te nie były ostro zakończone, ale miały łagodne łuki ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Podczas zabawy nawet w przypadku zderzenia z łóżkiem znacznie trudniej będzie o naprawdę poważne kontuzje.

Za to jeśli chodzi o kolorystykę łóżek dziecięcych nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Co prawda większość jest w tradycyjnych jasnych kolorach, tzw. drewnianych, ale łóżka piętrowe mogą być także pomalowane na przeróżne kolory, a nawet być ozdobione barwnymi wzorkami albo mieć namalowane postacie z ulubionych bajek. Tutaj możemy trochę uwolnić wodze fantazji.

Gdy wybieramy takie łóżko piętrowe, dobrze jest zabrać do sklepu ze sobą dzieci, żeby mogły sobie wybrać takie łóżko, które się im najbardziej podoba. Im bardziej będzie odpowiadało ich upodobaniom, tym większa szansa, że chętniej i bez zbędnego marudzenia będą się wieczorem kładły do nich spać. W końcu to one mają dobrze czuć się w swoim pokoju i we własnym łóżku.

Stopka autorska: Łóżka piętrowe – http://www.lozkapietrowe.com/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 5.3/10 (liczba ocen: 16)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz