Mali modele od pierwszych dni życia

Zdjęcia nowo narodzonego dziecka, wykonane przez profesjonalnego fotografa, są cenną pamiątką na całe życie, niosącą ze sobą ogrom emocji. Niepowtarzalne, ulotne chwile, zachowane na fotografiach, pozwolą w przyszłości powrócić do najpiękniejszych momentów sprzed lat, a także wywołać dużo uśmiechu.

Reklama

dzieckoNoworodki i niemowlaki są idealnym tematem do sesji zdjęciowych. Odbitki ukazują ich naturalność i autentyczność. Jak doradzają profesjonalni fotograficy, najlepszym momentem na stworzenie albumu ze zdjęciami czy fotoksiążki dla Twojego maleństwa są pierwsze dwa tygodnie jego życia. W przyszłości będzie to jeden z najcenniejszych prezentów, jakim możemy obdarować nasze dziecko. Nie pozwólmy ulecieć niepowtarzalnym chwilom i zorganizujmy maluszkowi sesję zdjęciową, wykonaną fachową ręką fotografa.

Ze szczególną dbałością o samopoczucie mini-modela

Czas trwania sesji zdjęciowej zależy w dużej mierze od temperamentu noworodka. Żeby zarówno dziecko, jak i rodzic czuli się komfortowo i nie zdążyli się znudzić, robienie zdjęć do albumu trwa około 1-2 godzin. Noworodek najczęściej przesypia grzecznie całą sesję, która daje efekt czarujących, cudnych zdjęć. Rodzic może zabrać ze sobą ulubione ubranka i zabawki malucha lub skorzystać z bogatej oferty studia fotograficznego. Tworzenie takiego zbioru odbitek ma być przyjemną zabawą i miłym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. W przypadku najmniejszych dzieci – już kilkudniowych, warto zdecydować się na sesję w domowym studio, gdzie w przerwie spokojnie nakarmimy maleństwo oraz znajdziemy ciepły kącik z miejscem do przewinięcia i przebrania pociechy. Jeżeli chcemy wykonać jak najbardziej naturalną sesję niemowlakowi, a pogoda za oknem dopisuje, możemy wybrać malowniczy plener. Odbitki wykonane w ogrodzie, w otoczeniu kwitnących kwiatów, będą niezwykłą pamiątką dla naszego dziecka. Również w sezonie zimowym, przy prószącym śniegu, powstaną udane fotografie. Odbitki na łonie natury uatrakcyjnią album na zdjęcia maluszka, ukazując jego emocje w kontakcie z przyrodą. Na fotografiach uchwyceni mogą zostać także rodzice, towarzyszące im uczucia i jedyna w swoim rodzaju więź, łącząca ich z dzieckiem.

Sesje zdjęciowe noworodków cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem wśród świeżo upieczonych rodziców, dlatego w dużych miastach termin najlepiej zarezerwować już na etapie ciąży lub nawet przed.

Stopka autorska: fotoksiążki – http://www.ufoto.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz