Mieszanki gumowe i węże ciśnieniowe w hydraulice

Gumowe węże ciśnieniowe stosowane są w układach hydrauliki siłowej do przenoszenia mocy oraz sterowania układami. Podstawowym medium, do którego są przeznaczone, jest olej hydrauliczny. Do produkcji tego rodzaju przewodów wykorzystuje się coraz wyższej jakości mieszanki gumowe o doskonałych parametrach i odporności na czynniki zewnętrzne.

Reklama

wąż ciśnieniowyJednym z liderów w produkcji artykułów z kategorii węże ciśnieniowe są Włochy. Nad Wisłą również nie brakuje takich wytwórców i dystrybutorów. Hydrauliczne węże ciśnieniowe opracowywane są na każdą spotykaną w układach wielkość ciśnienia. Nowe jednostki produkcyjne powstają masowo na Półwyspie Apenińskim. Nieco mniejsza dynamika występuje w Polsce, ale wzrost produkcji materiałów, w których wykorzystywane są mieszanki gumowe, także robi wrażenie. Krajowy rynek jest nasycony i po prostu rodzimi producenci są w trakcie ekspansji europejskiej oraz do innych państw świata, w których występuje deficyt produkcji artykułów rodzaju węże ciśnieniowe.

Polacy coraz częściej wygrywają konkurencyjną ceną i jakością w niczym nie ustępującą wyrobom wytwarzanym w państwach o wiele bardziej uprzemysłowionych. Podobna sytuacja występuje w innych branżach. Artykuły made in Poland znane są coraz szerzej z najwyższej jakości oraz atrakcyjnych cen. Po prostu siła robocza jest jeszcze u nas stosunkowo mało kosztowna, mimo że należą do niej wysoko kwalifikowani specjaliści. Produkty chińskie są np. tanie ale felerne. Za to artykuły zachodnioeuropejskie mają bardzo wysoką cenę. Rodzimi wytwórcy łączą więc w dobrą ofertę zalety oby wymienionych opcji.

Stopka autorska: mieszanki gumowehttp://www.stomil.bydgoszcz.pl/menu/166,mieszanki-gumowe

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz