Moda na EURO 2012

Rok 2012 stoi pod znakiem EURO. Przygotowania widać niemal w każdej dziedzinie życia. Nawet Ci, którzy nie interesują się piłką nożną, zostają dotknięci euromanią i stykają się z nią w najmniej spodziewanych aspektach codziennego życia.

Reklama

zawieszki Euro 2012Logo EURO 2012 jest rozpoznawalne już przynajmniej od ponad roku. Pojawia się już nie tylko w zapowiedziach związanych ze zbliżającym się świętem piłki nożnej, ale coraz powszechniej rozprzestrzenia się w naszej przestrzeni publicznej. Gadżety związane ze sportem z emblematem EURO nikogo chyba nie dziwią. Koszulki, piłki, czapki, plecaczki, bluzy, to norma. Ale EURO rozprzestrzeniło się o wiele bardziej i szturmem wdziera się do naszego życia.

Wchodzimy do księgarni, a tam kalendarze, długopisy, kubki, piórniki, zeszyty, wszystko z wszechobecnym logo. Przy kasie mają też czekoladki zamknięte w EURO-puszce, gdyby trzeba było osłodzić sobie EURO-rzeczywistość.

EURO możemy też wpuścić do naszego ogniska domowego. Zafundujmy sobie pościel, ręczniki, poduszki, koce a nawet piżamy utrzymane w klimacie mistrzostw europy w piłce nożnej. W zabawie mogą uczestniczyć również nasze dzieci. Sklepy oferują szeroki wybór maskotek, puzzli, gier planszowych, naklejek, zabawnych czapek oraz artykułów szkolnych.

Wydaje Wam się, że to zabawa głównie dla mężczyzn? Nic bardziej mylnego – przed EURO nie sposób uciec. Również kobiety znajdą tu przydatne przedmioty, jak choćby USB, które wygląda jednocześnie jak oryginalna zawieszka na szyję, zegarki, ekotorby czy portfele.

W EURO może uczestniczyć również nasz samochód. Akcesoria samochodowe to nie tylko flagi, którymi możemy przyozdobić nasze auto. Dostępne są różnego rodzaju wymyślne przedmioty, jak choćby biało-czerwone pokrowce na lusterka lub fotele.

Jeżeli jeszcze nie macie dość, proponuję postawić kropkę nad i – zainwestujmy w oryginalny, licencjonowany zapach, który został stworzony specjalnie z okazji EURO 2012. Czegóż chcieć więcej?

Stopka autorska: zawieszka – http://aragat.pl/kategoria/Zawieszki_88

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz