Modne botki na jesień 2012

Coraz większym krokiem zbliża się do nas jesień. Na dworze widać już żółte liście, a jak wiemy, jest to oznaka nadchodzących chłodnych dni. Powoli zatem będzie trzeba zmieniać swoje obuwie na cieplejsze i bardziej pełne (bez wyciętych palców, itd.).

Reklama

damskie obuwieKażda kobieta chce wyglądać na ulicy pięknie i seksownie, a jeśli dodamy jeszcze pikantne spojrzenia mężczyzn, to większość pań będzie w siódmym niebie. W niniejszym artykule skupimy się na części garderoby, jakim jest obuwie damskie.

Co w nadchodzącym sezonie jesiennym będzie najmodniejsze?

Odpowiedź brzmi – botki.

Bardzo eleganckie i nadające się obuwie zarówno do pracy w biurze, czy na wyjście do kina, to klasyczne botki damskie. To powrót do zawsze modnych czarnych botków na szpilce. Zaletą takiego rodzaju obuwia niewątpliwie jest ich kobiecość, są proste w wykonaniu bez zbędnych dodatków, oraz pasują praktycznie do wszystkiego. A jak wiemy, kobieta przed wyjściem do pracy, czy kina, potrafi zmieniać swój strój po kilka razy.

Również modne będą botki, które mają wyróżnione noski. Ta moda wyraźnie przeszła z obuwia letniego. Letnie obuwie posiadało jednak kolory bardziej ostre, natomiast obuwie na jesienne pluchy, to przede wszystkim kolory stonowane i ciemne. Obuwie damskie, które posiada czubek w innym kolorze daje kobiecie dwie możliwości. Jeśli kolor znajduje się tylko na samym czubku, to optycznie zwiększa się stopa, natomiast, gdy nosek jest dość głęboko wcięty, wtedy najlepiej taki but pasuje do nogi masywnej, o sporym rozmiarze.

Botki, które wykonane są z zamszu, to bardzo piękne obuwie, jednak nie nadaje się w ogóle na deszczowe dni. To buty, które przede wszystkim mają służyć jako dodatek estetyczny do reszty ubioru. Takie botki nadają się na prezentacje, czy inne sytuacje, jednak zawsze, gdy istnieje konieczność udania się na powietrze powinno się posiadać zamienną parę obuwia.

Botki na drewnianej podeszwie, to kolejny wariant tego obuwia. Co ciekawe szturmem zdobywają rynek, a panie wręcz oszalały na ich punkcie. Te modele idealnie nadają się do jeansów, a plucha nie jest im straszna. A obcas wykonany z drewna prezentuje się naprawdę sexi.

Również dla pań, które lubią futra, przygotowanych zostało wiele modeli z futerkiem. To moda, która w tym roku powróciła do łask. Najczęściej futerko znajduje się na samej górze, okalając kostkę. Ale przy tym obuwiu, panuje jedna zasada. Ładnie ten typ obuwia wygląda przede wszystkim na nogach szczupłych.

Ostatnimi modelami, które również były trendy w sezonie letnim, to obuwie damskie, które znajduje się na platformie. Dzięki temu panie, nawet o niewielkim wzroście stają się wyższe, nawet o kilkanaście centymetrów. A ciężka platforma, i równoważący ją obcas, to obuwie, które niejednokrotnie są wygodniejsze i powodują mniejsze zmęczenie stopy, niż zwykłe szpilki. A porównując te dwa modele, to obuwie na koturnie wygląda na bardzo niewygodne.

Teraz należy wspomnieć o cenach. Ta część artykułu, nie przypadnie do gustu przede wszystkim mężom, bo to oni poniosą w większości koszty związane z zakupem. A ceny zaczynają się od około 100 zł., natomiast granica górna, to kwota, której może lepiej nie wymieniać, aby nie podnosić niektórym ciśnienia. Najczęściej statystyczna kobieta na obuwie na jesień wydaje około 200-300 zł., a jest to obuwie które najczęściej po jednym roku trafia do szafy, gdyż jak mówią panie „one nie są już modne”.

Stopka autorska: obuwie damskie – http://www.sklepkamil.pl/k13,obuwie-damskie.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz