Montaż parkietów w biurze

Remontując swoje pomieszczenia biurowe, w zależności od ich charakteru, wybieramy różne podłogi. Posiadając duże biuro warto zastanowić się jaki typ podłogi będzie odpowiedni do wybranych pomieszczeń.

Reklama

Pomieszczenia gospodarcze, zaplecza

parkietW takich pokojach najważniejsza jest możliwość szybkiego sprzątania oraz niska cena podłogi – parkiet w magazynie na chemię do sprzątania byłby zdecydowanie zbyt drogim rozwiązaniem. Najlepszym rozwiązaniem wydają się być niskobudżetowe panele podłogowe, których montaż i pielęgnacja są szybkie i bezproblemowe.

Parkiet do najważniejszych pomieszczeń

Gabinet prezesa dużej spółki lub sala konferencyjna to bardzo ważne pomieszczenia w firmie. W kontaktach biznesowych bardzo ważne jest, aby wnętrza w których odbywają się spotkania były wygodne i niezależnie od charakteru spotkania muszą prezentować się okazale.

W takich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się parkiety klasyczne lub nowoczesne (np. z egzotycznych gatunków drewna). Prezentują się bardzo okazale i nadają pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Gatunki drewna takie jak jatoba szturmują nowopowstające biura.

Gatunki egzotyczne świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz i znakomicie uzupełniają się z nawet najbardziej ekskluzywnymi meblami. Taki parkiet można ułożyć w dowolnie wybrany wzór aby komponował się z pozostałym wystrojem biura.

Recepcje, poczekalnie i inne

Te pomieszczenia powinny prezentować się schludnie i wzbudzać w klientach poczucie komfortu. Takie wnętrza nie mogą wyglądać surowo, ponieważ mogą wywołać niechęć u wchodzących do nich osób. Jako, że ruch w holach lub recepcjach często jest bardzo duży, należy wybrać podłogę trwałą. Parkiet z twardych gatunków drewna idealnie spełnia takie warunki – dębowe listwy odpowiednio bejcowane są niedrogą i pięknie się prezentującą alternatywą do popularnych paneli podłogowych. Nie zniszczą się w krótkim czasie a ich pielęgnacja nie wymaga dużych nakładów pracy i pieniędzy. Nawet po kilku latach wystarczy zamówić cyklinowanie i taki parkiet odzyska dawny blask i wygląd. To rozwiązanie o najlepszym współczynniku ceny do jakości.

Stopka autorska: parkiety – http://maps.google.pl/maps/place?cid=2308933218820756875&q=Parkiety+Krak%C3%B3w+-+Drzwi+Antyw%C5%82amaniowe+-+KLONEX+Krak%C3%B3w,+Imbramowska,+Krak%C3%B3w&hl=pl&gl=pl&ie=UTF8&ll=50.094128,19.933598&spn=0.000014,0.000021&t=h&z=16&vpsrc=0

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz