Muzyka i taniec na poprawę samopoczucia

Co ma największy wpływ na nasze samopoczucie? Co może nie tylko je zmienić, ale również odzwierciedlić?

Reklama

taniecMuzyka – koi, uspokaja, odpręża. Muzyka poważna, jazz, soul. Tutaj szukaj ukojenia po ciężkim dniu pracy. Potrzebujesz energii? Posłuchaj hip-hopu, popu, obejrzyj energetyczne choreografie do tego rodzaju muzyki. Chcesz zarazić się pozytywnymi wibracjami? Dancehall to taniec dla Ciebie! Muzyka ma ogromną moc terapeutyczną. Taniec pozwala natomiast na wyrażanie emocji i pozbywanie się nadmiaru energii. Dlatego też często ludziom, którzy walczą ze stresem, zaleca się zapisanie do szkoły tańca. Połączenie muzyki i ruchu, nauka choreografii przygotowanych przez profesjonalistów, nie tylko obniża poziom stresu, ale również pozwala na podniesienie poziomu poczucia własnej wartości.

Jeśli jesteś zapracowany i zestresowany, sprawdź już dziś lekcje tańca w swojej okolicy! Pamiętaj, że na zajęcia ruchowo-taneczne, możesz przyjść z drugą osobą!

Taniec od lat uważany jest za najpiękniejszą formę okazania uczuć drugiej osobie. Różne style tańca prezentują różne podejścia. Dlatego też coraz częściej zakochani decydują się na wspólny kurs tańca. Dlaczego? Taniec to sposób na przypieczętowanie związku, potrafi odzwierciedlić głęboko skrywane emocje partnerów, ale również zbliża i niweluje wszelkie granice pomiędzy partnerami. Zakochanych łączy również, w późniejszym etapie, wspólna pasja!  Znajdźcie ukojenie w swoich objęciach, pozwólcie sobie na chwilę zapomnienia!

Stopka autorska: lekcje tańca – http://www.familydance.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz