Na jakich portalach warto szukać drugiej połówki?

W sieci aż roi się od różnego rodzaju portali randkowych. Rzadko kto swoją aktywność ogranicza tylko do jednego miejsca, warto więc wiedzieć, które z miejsc warto odwiedzać, by zwiększyć swoje szanse na poznanie kogoś ciekawego.

Reklama

Portale randkowe płatne

Wśród portali płatnych od lat niezmiennie prym wiedzie portal Sympatia. Użytkownicy cenią ją głównie za to, że daje dużo możliwości, nie tylko do oglądania profili użytkowników. Duże znaczenie ma również  fakt, że kryteria wyszukiwania ustala sam użytkownik. Ogólnie, na portalu po prostu można miło spędzić czas, nawet nie pisząc aktualnie z nikim.

Na drugim miejscu plasuje się portal MyDwoje. Jest to serwis matrymonialny, który ceniony jest, podobnie ja Sympatia, za możliwość samodzielnego wyszukiwania i ustawiania kryteriów. Jest tu również czat, zabawy typu testy osobowości, testy dopasowania. Dodatkowym plusem jest tu weryfikacja danych w oparciu o dowód osobisty. Podobnie, jak w przypadku pierwszego serwisu, tak i tu, przeglądając wszystkie możliwości serwisu, można się po prostu dobrze bawić i mile spędzać czas.

Na trzecim miejscu znalazło się Badoo. Jest to serwis społecznościowo-randkowy. Ma charakter otwarty, tu zarejestrować profil może każdy. To serwis międzynarodowy, zatem, gdy zależy nam na poszerzeniu grupy znajomych o osoby mieszkające za granicą, nic nie stoi na przeszkodzie. Badoo to portal płatny, jednak większość funkcji jest dostępnych nieodpłatnie.

Portale randkowe darmowe

Wśród darmowych portali o charakterze randkowym, pierwsze miejsce na liście popularności zajmuje Hellopl. Jest to serwis darmowy jednak zapewnia nie mniej możliwości, niż te płatne. Jest tu czat, możliwość wysyłania linków, dzielenia plikami. Dużą zaletą jest prosta nawigacja i możliwość wyszukiwania według własnych kryteriów.

Xklub to portal randkowy, który wśród portali darmowych zajmuje aktualnie drugie miejsce. Serwis, który można połączyć z kontem na jednym z popularnych serwisów społecznościowych. Daje naprawdę duże możliwości komunikowania się z innymi użytkownikami.

Serwis Zamba, to portal międzynarodowy, doskonały do poznawania ludzi z całego świata. Doskonałe miejsce do szukania ciekawych znajomości, przyjaźni czy partnera na całe życie. Jest tu dużo dodatkowych funkcji, które umilają korzystanie z portalu.

Wybór jest ogromny, my przedstawiliśmy kilka najciekawszych. Zapewne każdy poszukujący miłości w sieci, ma swoje typy takich portali.

Stopka autorska: serwis matrymonialny – http://www.strefarandki.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz