Techniki nadruku na koszulkach

Większość z nas miała, albo nadal posiada ulubioną koszulkę którą zakłada przy każdej możliwej okazji po to by podkreślić styl, dopasowanie do mody oraz własną oryginalność. Takie T-shirty z naniesionymi wzorami znane są na rynku od kilkunastu lat i można powiedzieć że ich popularność cały czas się zwiększa. Czym się zatem różnią te koszulki które są nadrukowywane dzisiaj od tych pierwszych modeli?

Reklama

kolorowy nadrukRóżnica zauważalna jest na pierwszy rzut oka, mianowicie kilkanaście lat temu najpowszechniejszą techniką nanoszenia wzoru było wprasowanie go w materiał koszulki. Grube ‘prasowanki’  miały jedną podstawową wadę, były zupełnie nieodporne na temperaturę i wilgoć w związku z czym po pierwszym praniu ich jakość ulegała znaczącemu pogorszeniu. Odpadające fragmenty wzorów, skurczone i nieczytelne wzory albo też pomarszczone jak skóra po kąpieli z pewnością nie były estetyczne i atrakcyjne dla noszącego. Z tego powodu oryginalna koszulka stawała się szybko zamiast ulubioną i wyróżniającą, klasyczną ‘zapchaj dziurą’ do zakładania wyłącznie w awaryjnych sytuacjach.

Inaczej ma się rzecz w przypadku współcześnie projektowanych i wykonywanych koszulek. Nadruki na koszulki nanoszone są technikami offset, flex, dzięki czemu wzór nie zniekształca materiału, jest naniesiony bezpośrednio na materiał, nie farbuje jak również nie kurczy się , nie pęka i nie traci nic ze świeżości stąd ulubiona koszulka z wzorem może być śmiało noszona przez długi okres czasu. Takie dobrej jakości T-shirty najlepiej jest kupować w renomowanych i polecanych sklepach, w których wzory i koszulki są najlepszej jakości. Ceny koszulek w takich sklepach zaczynają się od kilkunastu złotych i nie przekraczają 40, zatem nie jest to specjalnie duży wydatek.

Stąd też nie jest zaskakujące że takie koszulki z nadrukiem są coraz popularniejsze każdemu zależy na dobrej jakości ubraniu, modnym i wyróżniającym. Nie trzeba wspominać że jedną z cech które szczególnie wyróżniają T-shirty z oferty online są ich przystępne ceny. Kupno nawet kilku sztuk to znacznie mniejszy wydatek niż sięganie po markowe ciuchy z nowych kolekcji na dany sezon. Zaoszczędzone pieniądze każdy może wydać w dowolny sposób, a kiedy będzie szedł ulicą raczej nikt nie zapyta jaką metkę ma założony ciekawy podkoszulek z przyciągającym uwagę wzorem.

Stopka autorska: – http://www.zobaczsam.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz