Najgłośniejsze rozwody w historii showbiznesu

Rozstanie z partnerem zazwyczaj jest przeżyciem dość bolesnym i nie obywa się bez profesjonalnego pośrednika, jakim jest adwokat. Nie wszyscy jednak przechodzili przez nie w zaciszu własnego domostwa, jedni nawet wręcz przeciwnie – w błysku fleszy i pod bezustannym obstrzałem paparazzi… Oto 5 najgłośniejszych rozwodów w historii showbiznesu:

1. Pamela Anderson i Tommy Lee
Para, która rozwiodła się, po czym ponownie zdecydowała się na związek. Mają razem dwóch synów. Tommy Lee, perkusista zespołu Motley Crue i Pamela Anderson – aktorka i modelka, pobrali się w 1995 roku po… 96 godzinach znajomości. Pamela rzuciła go dwa razy ze względu na agresywne wobec niej zachowanie: notorycznie ją bił, a na dodatek – zaraził żółtaczką. Jakkolwiek by to nie wyglądało – chodzą plotki, że para ponownie jest w związku.

2. Tom Cruise i Nicole Kidman
Poznali się i pobrali w roku 1990. Po 10 latach małżeństwa i zaadoptowaniu dwóch dzieci rozwiedli się, ze względu na dzielące ich różne i biegnące w różne strony ambicje biznesowe. Ostatnim filmem, w którym wystąpili razem, były “Oczy szeroko zamknięte” Stanleya Kubricka, a wiele osób twierdzi, że to właśnie ten film stał się rzeczywistą przyczyną ich rozwodu…

3. Brad Pitt i Jennifer Aniston
Poznali się w roku 1988, pobrali dwa lata później. Jubiler Damiani, złamał umowę i wbrew Bradowej idei stworzenia jedynego w swoim rodzaju, wyjątkowego pierścionka zaręczynowego, zaczął sprzedawać jego repliki. Para rozeszła się w 2005 roku po tym, jak Jennifer rzekomo zobaczyła Brada w objęciach nieznajomej kobiety. Pitt jest obecnie w szczęśliwym związku z Angeliną Jolii.

4. Britney Spears i Kevin Federline
Ona miała tylko 22, a on 26 lat, kiedy się pobrali (2004 rok). Rozwiedli się 3 lata później. Mają razem dwoje dzieci, które razem wychowują. W wyniku ustaleń powziętych w czasie procesu rozwodowego, Britney musiała zapłacić swojemu “eks” milion dolarów. Pomimo tego, że była dobrze zapowiadającą się piosenkarką – obecnie walczy z uzależnieniem od alkoholu.

5. Michael i Diandra Douglas.
Pobrali się w roku 1977, a poznali zaledwie 6 tygodni wcześniej. Rok później urodził im się syn, Cameron. Małżeństwo przetrwało 23 lata, ale koniec końców Diandra zostawiła Michaela z powodu jego uzależnienia od alkoholu i licznych romansów. Michael musiał oddać jej 45 milionów dolarów oraz domy w Beverly Hills i na Majorce. W 2000 roku, Michael Douglas poślubił aktorkę z Walii, Catherine Zeta-Jones, z którą ma dwójkę dzieci.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 9.3/10 (liczba ocen: 3)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

  1. avatar

    Ha, teraz dojdzie Johny Deep..kawał czasu spędzili razem…

    VA:F [1.9.18_1163]
    Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz