Najlepsze sukienki wieczorowe na gali Złotych Globów

Złote Globy rozdane, a Vogue wybiera najlepiej ubrane gwiazdy, które pojawiły się na ceremonii. Sukienki wieczorowe, biżuteria i pantofelki – wszystko miało znaczenie. Bo poza tym liczyły się filmy.

Reklama

suknia wieczorowaSą aktorki, które potrafią się ubrać i takie, które jeśli zwracają uwagę, to przede wszystkim nieumiejętnością dopasowania tego, co mają na sobie do okazji. Vogue prezentuje te, które wybrały najlepsze suknie wieczorowe i podbiły galę rozdania Złotych Globów. Oto dziesięć z nich:

10. Freida Pinto

Jak na urodzoną w Bombaju aktorkę przystało, wypłynęła po filmie Slumdog, milioner z ulicy. Później była rola u Woody’ego Allena i kilka innych. W czasie Złotych Globów nie odegrała znaczącej roli, jednak Vogue dostrzegł, że dobrze się ubrała. Znalazła się wśród tych, których sukienki wieczorowe ocenione zostały najlepiej. Miała też na sobie biżuterię od Prady i Choparda.

9. Claire Danes

Zadebiutowała jako jedenastolatka. Później były role w Małych kobietkach i Romeo i Julii z Leonardem di Caprio. Ostatnio odpoczywała, ale na rozdanie Złotych Globów przyszła w biało-czarnej sukni i biżuterii Bulgari. W zestawieniu Vogue’a oceniającym sukienki wieczorowe na dziewiątym miejscu.

8. Natalie Portman

Wszyscy znają tę aktorkę. Zdobywczyni Oscara w 2011 roku za film Czarny Łabędź zachwycała na gali Złotych Globów różową suknią i odkrytymi ramionami. Młoda mam miała na sobie buty Jimmiego Choo i biżuterię Harry’ego Winstona. Vogue umieścił ją na ósmym miejscu, wśród tych, które ubrane były najlepiej i wybrały najlepsze sukienki wieczorowe.

7. Shailene Woodley

Znana przede wszystkim z serialu Sekretne życie amerykańskiej nastolatki, w którym wcieliła się w rolę młodej mamy. Ostatnio pojawiła się u boku George’a Clooneya w filmie Spadkobiercy. No i na rozdaniu Złotych Globów, gdzie wystąpiła na biało, w butach Tabithy Simmons.

6. Nicole Kidman

Co tu dużo kryć – Kidman wygląda doskonale niezależnie od okoliczności, choć wielu złośliwych uważa, że po prostu zawsze wygląda tak samo. Nie wdając się w przyczyny, warto odnotować, że Vogue umieścił ją na szóstym miejscu, a ubierał ją sam Versace.

5. Charlize Theron

Równie znana, co Kidman, zła królowa z Królewny Śnieżki, która pojawi się na ekranach kin w 2012 roku Theron założyła zwiewną, różową sukienkę, dzięki której znalazła się na piątym miejscu zestawienia Vogue. Z biżuterią Diora i Cartiera. Oto przykład, jak powinny wyglądać sukienki wieczorowe na taką okazję.

4. Rooney Mara

Obok Daniela Craiga zagrała w Dziewczynie z tatuażem. Młodziutka aktorka wyprzedziła min. Natalie Portman i Scarlet Johansson. Wcześniej zagrała w filmie Social network. Na rozdaniu Złotych Globów miała czarną sukienkę z głębokim dekoltem zaprojektowaną przez Ninę Rici. Zasłużyła na miejsce czwarte.

3. Emma Stone

Spiderman, Służące, Łatwa dziewczyna, Zombieland – Stone gra w rozmaitych produkcjach, przede wszystkim popularnych. Vogue zaliczył ją do tych, które wybrały właściwe sukienki wieczorowe na Złote Globy. I umieścił ją od razu na trzecim miejscu. Bordowa sukienka wyglądała rzeczywiście elegancko.

2. Michelle Williams

Była nominowana do Złotego Globa za Tajemnicę Broadback Mountain. Zaczynała jednak od zupełnie innej produkcji – zadebiutowała w Słonecznym Patrolu. Na Złotych Globach pojawiła się w niebieskiej sukni w czarne prążki (albo odwrotnie). Na włosach miała czarną opaskę przygotowaną przez Freda Leightona.

1. Tilda Swinton

Do Złotego Globa była nominowana w 2008 roku za film Michael Clayton. Zdobyła Oscara za ten sam film. Chociaż należy do starszego pokolenia aktorek, Vogue umieścił ją na pierwszym miejscu swojego zestawiania, uznając, że umiała najlepiej dobrać sukienki wieczorowe do swojego wizerunku.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz