Najtańszy kredyt gotówkowy – doradca, czy kalkulator?

Zaciąganie kredytów gotówkowych, to od wielu lat ulubiona czynność Polaków przed świętami. I nie ważne, czy to Boże Narodzenie, czy Święta Wielkanocne, bo w obu przypadkach popyt na kredyty rośnie w zastraszającym tempie.  O ile w okresie przedświątecznym nie znajdziemy na rynku tanich kredytów, o tyle po nowym roku i wiosną dosyć łatwo znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy nie wychodząc nawet z domu.

Reklama

kalkulatorO ile jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o możliwości zaciągania pożyczek bez wychodzenia z doku, to dziś nie dość że mamy taką możliwość, to oferta banków jest przeogromna. Korzystając z kalkulatorów kredytowych możemy też wybrać ofertę dopasowaną do naszych preferencji tak, by zaciągnięty kredyt był tańszy od innych dostępnych na rynku.

Doradztwo finansowe już nie najtańsze

Jeszcze niedawno najbardziej nowoczesnym sposobem na zaciąganie taniego kredytu było skorzystanie z usług koncesjonowanych firm doradztwa finansowego. Powstało w naszym kraju co najmniej kilka dużych sieci doradczych, które niestety świadczą usługi coraz niższej jakości. Współpraca firm doradczych z bankami spowodowała, że owi doradcy zamiast pomagać w zlalezieniu najtańszego kredytu gotówkowego, promują produkty banków oferujących im najwyższą prowizję od sprzedaży.

Na szczęście na ratunek przyszły nam liczne portale internetowe, które dzięki narzędziom finansowym mogą oferować kredyty naprawdę tanie. W ubiegłym roku ilość kredytów zaciągniętych za pomocą różnego rodzaju kalkulatorów kredytów gotówkowych przekroczyła ilość pożyczek poleconych przez doradców. Świadczy to o niczym innym, jak o trendzie na poszukiwanie najtańszych kredytów w internecie.

Jak szukać najtańszego kredytu

O czym trzeba pamiętać za każdym razem, zanim siądziemy do poszukiwań kredytu na nasze wydatki, to fakt, ze każdy kredyt powinniśmy dopasować do naszych osobistych warunków życia. Osoba pracująca na etacie musi szukać innych warunków spłaty niż pracownicy wolnych zawodów lub nieposiadający stałego zatrudnienia.

Najtańszy kredyt gotówkowy dla każdej osoby będzie inny i produkt jednego banku nie spełni oczekiwań całego wachlarza klienteli. Banki wiedzą o tym doskonale i dopasowują produkty d najszerszej liczby odbiorców.

Jeśli zaczynamy szukać najtańszego kredytu przez internet, to skorzystajmy z dowolnego kalkulatora kredytów gotówkowych, podając w nim jak najwięcej naszych danych (wypełniając jak największą ilość pól zapytań). W ten sposób kalkulator kredytowy dobierze produkt do naszych osobistych oczekiwań i będziemy mieli pewność, że wybrany kredyt jest waśnie tym najtańszym.

Stopka autorska: najtańszy kredyt gotówkowy – http://twojportfel.info/najtanszy-kredyt-gotowkowy

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 9.0/10 (liczba ocen: 2)


komentarze 2

 1. avatar

  Zawsze doradca!!! pozdrawiam

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. avatar

  Na kalkulatory trzeba uważać, nie raz zdarza się, że strona z kalkulatorem jest tworzona przez osobę, która nie ma pojęcia o kredytach a chce zarobić na reklamie…

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz