Nowe oblicze serwisu online POLSKIEGO KANTORU NUMIZMATYCZNEGO

POLSKI KANTOR NUMIZMATYCZNY® zmienił całkowicie swoje oblicze online i rozszerzył zakres prezentowanych informacji. Specjalistyczny dystrybutor monet i medali oferuje teraz na swojej stronie internetowej www.kantor-numizmatyczny.pl nie tylko witrynę sklepową online, lecz również liczne serwisy oraz informacje na temat numizmatyki. Poza tym ma teraz swoje strony również w >>serwisach społecznościowych<<.

Kreuzlingen, Szwajcaria, 09.11.2012. Internet jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem dotarcia do informacji. W celu poszerzenia serwisu oraz jak najpełniejszego informowania klientów, POLSKI KANTOR NUMIZMATYCZNY® zmienił całkowicie swoje internetowe oblicze. Dostępnych jest teraz wiele nowych funkcji i treści. Obok witryny sklepowej POLSKI KANTOR NUMIZMATYCZNY® oferuje także aktualne wiadomości i informacje w najpopularniejszych >>serwisach społecznościowych<<.

POLSKI KANTOR NUMIZMATYCZNY® oferuje numizmatykom wiele cennych informacji
Pod adresem www.kantor-numizmatyczny.pl kolekcjonerzy znajdą swój ulubiony sklep online POLSKI KANTOR NUMIZMATYCZNY® z wyczerpującymi informacjami dotyczącymi produktów numizmatycznych. Można tu znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie składania zamówień i obsługi klienta. Na przejrzystej stronie internetowej klienci szybko znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania.

Ponadto pod adresem www.kantor-numizmatyczny.pl można się zapoznać z licznymi wiadomościami na temat historii POLSKIEGO KANTORU NUMIZMATYCZNEGO®, kolekcjonerstwa oraz z zakresu różnych dziedzin związanych z kolekcjonowaniem monet i medali.
Nowe oblicze online POLSKIEGO KANTORU NUMIZMATYCZNEGO® to również strona na Facebooku i Google+. >>Serwisy społecznościowe<< odgrywają coraz większą rolę, dlatego też kolekcjonerzy będą mogli znaleźć aktualne informacje na temat POLSKIEGO KANTORU NUMIZMATYCZNEGO® również w tych nowych mediach.

Ponad 30 lat doświadczenia, ponad 10 milinów zadowolonych klientów na całym świecie
Jako marka przedsiębiorstwa HMK GmbH z siedzibą w Szwajcarii, jednego z największych dystrybutorów okazów kolekcjonerskich na świecie POLSKI KANTOR NUMIZMATYCZNY® dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem w branży kolekcjonerskiej. HMK GmbH zdobyło zaufanie 10 milionów klientów na całym świecie.
Dzięki zaangażowaniu międzynarodowej grupy ekspertów oraz długoletnim kontaktom z mennicami oraz innymi uznanymi instytucjami na całym świecie, regularnej obecności na aukcjach oraz współpracy ze znaczącymi artystami i grawerami HMK może zaoferować ekskluzywne monety i medale, których zdobycie byłoby dla indywidualnego kolekcjonera bardzo trudne albo wręcz niewykonalne.

POLSKI KANTOR NUMIZMATYCZNY® oraz pozostałe marki HMK GmbH regularnie przedstawiają propozycje w zakresie numizmatyki pomagając w ten sposób klientom w łatwym i wygodnym skompletowaniu wybranych kolekcji.

Nowa strona internetowa www.kantor-numizmatyczny.pl oraz strony POLSKIEGO KANTORU NUMIZMATYCZNEGO® w >>serwisach społecznościowych<< doskonale uzupełniają aktualną szeroką ofertę dla kolekcjonerów monet i medali.

HMK GmbH

HMK GmbH (www.hmk.eu) zalicza się do największych przedsiębiorstw wysyłkowych świadczących usługi dla kolekcjonerów i jest wiodącą firmą na rynku artykułów kolekcjonerskich w zakresie monet i medali. Przedsiębiorstwo obsługuje około 10 milionów kolekcjonerów w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Francji, Czechach, Republice Słowacji, Polsce i Wielkiej Brytanii. HMK GmbH ma swoją główną siedzibę w Kreuzlingen w Szwajcarii oraz liczne filie w Europie.
Kontakt dla prasy:
HMK GmbH
Leubernstraße 6
8280 Kreuzlingen
Szwajcaria
email: pr@hmk.eu

Stopka autorska: POLSKI KANTOR NUMIZMATYCZNY® oraz pozostałe marki HMK GmbH – https://plus.google.com/115182657156222201340

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz