Nowy pomysł na aktywne wakacje: obozy dla dorosłych

Wiesz, że na obozy sportowe, takie jak obozy tenisowe czy piłkarskie mogą jeździć nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli? To świetna okazja, by spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i przeżyć interesującą przygodę.

Reklama

tenis

Polacy coraz chętniej porzucają dotychczasowy sposób spędzania czasu na urlopie, czyli leżakowanie na plaży, na rzecz aktywności fizycznej. Nic więc dziwnego, że wszystkie pomysły na aktywne spędzenie wakacji, na przykład takie jak obozy tenisowe, cieszą się tak ogromną popularnością. Oferta wyjazdów sportowych dla dorosłych jest bardzo bogata – możemy wybrać obóz związany z konkretnym sportem, ale także obóz sprawnościowy czy też obóz taneczny. Niezależnie od tego, jak bardzo zaawansowany jesteś, jeśli chodzi o daną dyscyplinę i ile masz lat – z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Obozy dla dorosłych to oczywiście nie te same wyjazdy, na które wysyłamy nasze pociechy, choć można znaleźć i takie oferty, na które zabiera się całą rodzinę. Takie rodzinne obozy są szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, które nie chcą spędzać urlopu z dala od swoich pociech, a jednocześnie chcą mieć chwilę czasu tylko dla siebie. Na obozie jest kadra trenerska, która podczas zajęć z dziećmi sprawuje nad nimi opiekę – w tym czasie dorosły może odpoczywać w samotności lub także uczestniczyć w zajęciach sportowych.

Różnicą między obozami dla dzieci i dla dorosłych jest także to, że na obozach dla starszych uczestników nie mamy sztywno zaplanowanego harmonogramu, którego musimy się trzymać. Owszem, są plany treningowe i zajęcia w wyznaczonych godzinach, ale nie ma obowiązku, by we wszystkich uczestniczyć. Organizatorzy obozów dla dorosłych pomyśleli też o osobach towarzyszących, które na obozie sportowym niezbyt dobrze się czują i nie chcą ćwiczyć czy trenować. Takie osoby mogą zwiedzać okolice czy wybrać się do hotelowego SPA. Różnicą między obozami dla dzieci i dla dorosłych jest także inne zakwaterowanie. Trudno wyobrazić sobie, żeby dorośli uczestnicy nocowali w wieloosobowych pokojach ze wspólną łazienką. Na ogół na obozach dla dorosłych i obozach rodzinnych uczestników kwateruje się w hotelach o wysokim standardzie.

Obozy dla dorosłych to znakomita okazja, by przeżyć wakacje w tym roku zupełnie inaczej niż do tej pory i świetny sposób, by spędzić urlop z dzieckiem w ciekawy sposób. Co więcej, to także dla wielu osób jedyna w całym roku szansa, by oderwać się od pracy za biurkiem i spróbować aktywności fizycznej, na którą w ciągu roku nie mają czasu. Jeśli więc masz dość plaży i chcesz czegoś innego – ta oferta jest idealna dla ciebie.

Stopka autorska: obozy tenisowe – http://sporteus.pl/oferty/obozy-tenisowe.html#content

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz