Odpowiednie przygotowanie do przeprowadzki

Planując przeprowadzkę, warto pamiętać o kilku niezwykle istotnych kwestiach. Przede wszystkim należy odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie czas na sprzątanie, pakowanie i porządkowanie przedmiotów, które chce się przewieźć. Rozpoczęcie pakowania kilka dni przed ustalonym terminem relokacji mieszkania, domu czy biura zaoszczędzi mnóstwo stresu i gorączkowego upychania rzeczy do kartonów, gdy za godzinę ma się zjawić ekipa przeprowadzkowa, a większość naszych ubrań, książek, kosmetyków, biżuterii i pamiątek nadal pozostaje w szafach i na półkach.

Reklama

przeprowadzkaOszczędzimy sobie jednak nie tylko nerwów. Zalet wynikających z odpowiednio wczesnego uporządkowania swoich rzeczy jest zdecydowanie więcej. Jeśli pakujemy się bez pośpiechu, na spokojnie, robimy to o wiele dokładniej. Dzięki temu talerze, porcelanowe bibeloty i szklanki spakowane są zdecydowanie bardziej starannie, czyli po prostu lepiej. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku przedmiotów wykonanych ze szkła czy właśnie porcelany (łatwych do stłuczenia czy zniszczenia). Możemy więc zachować ulubioną zastawę w nienaruszonym stanie i cieszyć się nią jeszcze przez długie długie lata.

Kolejnym plusem wcześniejszego pakowania się jest skrócony czas samej przeprowadzki z firmą przeprowadzko-wą, a co za tym idzie – mniejszy koszt wykonania całej usługi. Pracownicy firmy przeprowadzkowej nie muszą bowiem pomagać klientowi w pakowaniu i zabezpieczaniu mebli lub czekać aż klient sam upora się z umieszczeniem wszystkiego w kartonowych pudłach i workach, cała przeprowadzka trwa więc krócej i przebiega o wiele sprawniej. Firma przeprowadzkowa przyjeżdża, szybko zabiera gotowy do przetransportowania sprzęt, przewozi, rozładowuje w miejscu przeznaczenia i gotowe. Już możemy się cieszyć nowym mieszkaniem. A w nowym mieszkaniu dokładne i staranne wcześniejsze spakowanie się, opisanie wszystkich kartonów i pudeł na pewno ułatwi szybkie rozpakowanie się. Zaoszczędzimy więc sobie stresu i nieprzespanej nocy na poszukiwaniu ulubionego swetra w stosie kartonów.

Stopka autorska: przeprowadzki – http://www.fortis-przeprowadzki.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz