Odważna bielizna erotyczna

Panie uwielbiają wieczorami zmieniać się nie do poznania i kusić swoich mężczyzn kobiecością i seksapilem. Jednym ze sposobów na udany wieczór we dwoje jest bielizna erotyczna.

Reklama

bielizna erotycznaIstnieją różne rodzaje takiej bielizny, mniej, lub bardziej odważne. Wszystko uzależnione jest od preferencji kobiety oraz jej partnera. Niektórym paniom wystarczy klasyczna, zwiewna koszulka nocna, aby poczuły się wyjątkowo i uwiodły swojego mężczyznę. Inne kobiety potrzebują silniejszych wrażeń i inwestują w naprawdę gorącą i odważną bieliznę erotyczną.

W modzie przede wszystkim są kostiumy, które zmieniają rolę kobiety. Z gospodyni domu, zwyczajnej pracownicy, przeobrazić się ona może w pociągającą pielęgniarkę z fantazji seksualnych partnera, kokieteryjną cheerleaderkę, wymagającą panią nauczycielkę, zawstydzoną pokojówkę, bądź gotową na przelotną przygodę stewardesę. Taka bielizna erotyczna wznieca gorącą atmosferę w sypialni.

Inny rodzaj, tak samo gorącej bielizny, to body stocking. Jest to dość nowy towar na rynku, który zaczyna cieszyć się coraz to większym uznaniem wśród pań, ale także ich partnerów. Bodystocking przypomina przylegający do ciała kombinezon, który zazwyczaj wykonany jest z przeźroczystych materiałów, często w różne wzorki, które sprawiają wrażenie, że ciało kobiety jest oplecione pajęczą siecią. Cechą charakterystyczną takiego body, są zmysłowe rozcięcia w okolicach miejsc intymnych kobiety. Taki ciuszek zdecydowanie rozpali każdego mężczyznę, nawet bardzo zmęczonego po całym dniu pracy.

Na bodystocking może pozwolić sobie każda kobieta, ponieważ wyszczupla ono optycznie sylwetkę oraz tuszuje niedoskonałości, które często chcemy zakryć przed naszą drugą połówką. Jest to jednak na tyle odważny typ bielizny, że gustują w nim przede wszystkim kobiety pewne siebie i swojej kobiecości, lubiące moc dużych wrażeń oraz szukające czegoś bardzo zaskakującego dla swojego partnera.

Od zawsze w modzie były różne lateksowe komplety bielizny. Lateks świetnie nadaje się do gry wstępnej, wznieca apetyt. Lateksowa bielizna jest często bardzo wykrojona i zaledwie skąpo zakrywająca niektóre partie ciała. Najczęściej spotykane kolory lateksu to czerń oraz czerwień. Taki strój wygląda naprawdę wyzywająco i pasuje do wielu dodatków wykorzystywanych w sypialni.
Wybór bielizny erotycznej jest ogromny, od delikatnych i subtelnych koszulek po bardzo wyzywające kostiumy. Na pewno takie rzeczy jak erotyczne kostiumy, body stocking, czy lateksowa bielizna należą do jednych z najbardziej ekscytujących oraz odważnych kompletów, jakie możemy założyć na wieczór we dwoje, aby w naszej sypialni zrobiło się gorąco.

Stopka autorska: bielizna erotyczna – http://www.magiakobiety.pl/sklep/bielizna-damska/tematycznie/bielizna-erotyczna/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 4)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz