Jakie wybrać okulary przeciwsłoneczne?

okulary przeciwsłoneczneLatem, gdy doskwierają nam upały, staramy się zakładać na siebie lekkie i przewiewne stroje. Zależy nam na tym, by czuć się komfortowo i jednocześnie wyglądać elegancko i stylowo. Największy problem mają oczywiście te osoby, które na co dzień w pracy muszą przestrzegać pewnych zasad dotyczących stroju formalnego. Dlatego też przeglądamy branżowe czasopisma oraz strony i portale internetowe poświęcone modzie lub oglądamy programy telewizyjne, w których znani styliści pokazują jak ubierać się modnie i stylowo lub dokonują niepowtarzalnych metamorfoz.

Reklama

W tym sezonie letni powinnyśmy stawiać przede wszystkim na kolor. Bardzo modne są ubrania w mocnych, wyrazistych odcieniach pomarańczu, różu, zieleni, fioletu, błękitu, czy żółtego. Koniecznie w naszej szafie muszą znaleźć się stroje inspirowane wzorami roślinno – kwiatowymi lub o motywach rodem z tropikalnej dżungli. Absolutnym „must have” letniego sezonu są długości maksi sukienek oraz spódnic, które dostępne są w mocnych, energetycznych kolorach lub wzorach. Powraca moda inspirowana latami siedemdziesiątymi i stylem hippie, a także modą punków. Wiele ubrań wzorowanych jest na również na faunie i florze dżungli, a także motywach rodem z krajów azjatyckich.

Jednak oprócz ubrań bardzo ważnym elementem stroju są modne i eleganckie dodatki. Latem szczególnie istotnym dodatkiem są stylowe okulary przeciwsłoneczne. Obecnie prawie na każdym rogu ulicy lub butiku popularnej sieciówki znajdziemy ciekawe modele. Czy jednak dostępne tam okulary przeciwsłoneczne są odpowiednie dla nas i bezpieczne dla naszego zdrowia. Niestety tak nie jest. Oferowane w zwykłych sklepach lub sieciówkach modele okularów przeciwsłonecznych nie posiadają odpowiednich atestów, ani filtrów UV, które powinny chronić nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Przy wyborze odpowiednich dla nas oprawek i szkieł powinniśmy kierować się przede wszystkim jakością materiału, możliwością indywidualnego dopasowania rodzaju szkieł i oprawek do kształtu naszej głowy, a także odpowiednim serwisem posprzedażnym. Dzięki dobrze dobranym okularom przeciwsłonecznym będziemy korzystnie wyglądać, nasz strój nabierze charakteru i stylu, dodatkowo markowe oprawi nadadzą nam elegancji i szyku.

Stopka autorska: okulary przeciwsłoneczne – http://www.iokularnicy.pl/katalog/2/okulary-przeciwsloneczne-i-sportowe

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz