Operacja plastyczna biustu po ciąży

Co raz częściej do gabinetów zajmujących się chirurgią plastyczną trafiają bardzo młode dziewczyny, które pragną powiększyć sobie biust. Odchodzi do lamusa twierdzenie, że na tego typu operacje decydują się jedynie starsze, bogate kobiety szukające ucieczki przed starością. Najczęściej na powiększenie biustu decydują się kobiety po ciąży, która to może negatywnie wpłynąć na ich wygląd. Innym motywem podawanym przez dziewczęta jest oczywiście rozmiar piersi, rzadziej  brak sprężystości i nieestetyczne opadanie.

Reklama

operacje plastyczneJak przekonują lekarze kobiety, które paradoksalnie mniej dbają o figurę podczas ciąży zyskują na tym. Okazuje się bowiem, że gdy nie dostarcza się organizmowi niezbędnych budulców czy tez witamin skóra jest bardziej wysuszona i podatna na rozciąganie. Wniosek z tego jest taki, że rozsądniej jest wrócić po ciąży do doskonałej sylwetki niż starać się ją utrzymywać w czasie jej trwania. Oczywiście oprócz odpowiedniej diety ważne są również inne aspekty, takie jak np noszenie odpowiednich biustonoszy czy masaże ukrwiające. Najważniejszy jest jednak fakt, że rezygnacja z karmienia dziecka piersią nic nie pomoże, ponieważ wtedy piersi już nie rosną. Niestety wiele młodych kobiet nie potrafi wrócić do równowagi widząc swoją nową sylwetkę, dochodzi nawet do tak drastycznych sytuacji jak nie rozbieranie się podczas intymnych chwil ze swoim partnerem. Wtedy z pomocą przechodzą operacje plastyczne.

Poprawienie wyglądu biustu nie jest sprawą łatwą, co więcej operacje tego typu powinni wykonywać tylko najlepszej klasy specjaliści. Nie dajmy się zwieść pozorom, że po operacji plastycznej biust będzie wyglądał niczym u gwiazdy filmów dla dorosłych, tu pole do popisu ma właśnie lekarz który powinien ostrzec pacjentkę, że zwykły okrągły implant może być kiepskim rozwiązaniem, a biust nie będzie wyglądał naturalnie. W tym przypadku dużo lepiej pasują implanty piersi w kształcie łezki, gdyż są bardziej „anatomiczne”. Warto też spytać lekarza czy przypadkiem przed operacją wszczepienia implantów nie podnieść operacyjnie biustu żeby usunąć z niego nadmiar skóry.

Stopka autorska: operacje plastyczne – http://www.natrelle.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz