Organizer do torebki – koniec bałaganu?

Czy zdarzyło Ci się wysypać na stół kompletną zawartość torby szukając ulubione pomadki? Stoisz często pod drzwiami, czas mija, a dłoń w torbie nie może wydobyć kluczy? Jeżeli przytrafiają Ci się podobne przypadki, to pomyśl o zakupie organizera do torebki.

torebkaIdea nie jest nowa. Już od dawna wzrasta wolumen niezbędnych każdej z pań kosmetyków. Dla pań, które zawsze Potrzebują odpowiednio wyglądać, wymyślono kosmetyczki. Małe lub duże, ale pomieszczą najpotrzebniejsze w biurze czy poza domem szminki, błyszczyki czy perfumy. Lecz co uczynić z pozostałą częścią najpotrzebniejszych przedmiotów? Torebka posiada wprawdzie nieco kieszonek ale jest ich zwykle niewystarczająco. Mamy przecież nadal klucze do domu, kluczyki do samochodu, telefon (albo parę, bo firmowy przecież jeszcze), wizytownik, szczotkę do włosów, notes, tampony, portmonetkę, długopisy…. i długo można by jeszcze wymieniać, a kieszenie już się skończyły. I w tym miejscu pojawia się najświeższy gadżet dla nowoczesnych dam – organizer.

Główną funkcją organizera do torebki jest pomoc w opanowaniu zawartości torebki. Organizer umieszczamy w środku torebki z wykorzystaniem rzepów, przytwierdzając go do podszewki torebki, za sprawą czego zostanie zawsze na miejscu. Dostajemy natychmiastowo kolejne, profilowane kieszenie na aparat telefoniczny, długopisy, pomadkę, bądź drobne. Organizer umożliwia także natychmiastową zmianę torebki, jeśli szybko zmieniłaś decyzję, lub masz mało czasu na przebranie się. Po prostu przekładamy organizer wraz z zawartością do następnej torebki i skończone – możemy opuścić mieszkanie. Organizer oszczędzi też środek torebki przed przypadkami takimi jak rozlany podkład czy zapomniana nektarynka. Można wyjąc ja z torebki i wyprać lub wyczyścić. Podsumowując – mamy na rynku kolejny wyrób, który w ma polepszyć komfort życia Pań i przyspieszyć przygotowania do wyjścia czy codzienne funkcjonowanie. Porządek w torebce zaoszczędzi nam mnóstwo czasu i nerwów. Oczekujemy na kolejne „ulepszacze”.

Stopka autorska: organizera do torebki – http://www.amiche.pl/organizer_do_torebki_pursia__classic-produkt-128.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 3.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz