Oryginalne pomysły na ślub i wesele

Większość osób podchodzi do kwestii zaręczyn, ślubu oraz wesela z bardzo tradycjonalnym nastawieniem. Czy ta ceremonia, która wiąże dwoje zakochanych w sobie ludzi musi być nudna? Bo chyba wszyscy się zgodzimy, że emocje związane z tym wielkim wydarzeniem są znikome, oczywiście tylko dla gości ceremonii, dla młodej pary jest to jednak najważniejsza chwila w ich życiu.

Reklama

Nie wszyscy podchodzą jednak do tego wydarzenia z takim podejściem. Wiele osób wyłamuje się poza ustalone schematy znane chyba każdemu z nas. Zazwyczaj największą kreatywnością wykazują się Panowie, którzy to starają się jak najbardziej zaimponować swojej partnerce przy zaręczynach. Nie jestem do końca przekonany, czy zaręczyny na meczu są wielce romantyczne, jednakże z pewnością jest to wielka chwila, a dodatkowo para będzie pokazana na wielkim telebimie tak, aby wszyscy widzowie mogli zobaczyć jak wybrana serca jednego z nich powie „tak”. Dla kobiet jednak sport w żadnym wypadku nie wiąże się z romantyczną chwilą.

Podobnie jest z samą ceremonią, kościół, ksiądz, ceremonia – oklepany schemat. W tym przypadku również można wykazać się niemałą kreatywnością, wystarczy znaleźć tylko odpowiednio tolerancyjnego księdza, który zgodzi się na zawarcie związku małżeńskiego dosłownie wszędzie. Jednym z najgłośniejszych przypadków zaślubin był ślub na platformie do skoków na bungee. Po wypowiedzeniu magicznych słów „tak”, wiążących parę na zawsze, młodzi wyskoczyli na bungee 45 metrów w dół. Z pewnością było to niezapomniane przeżycie, które będą pamiętać do końca swoich dni.

Inwencją twórczą można wykazać się również w przypadku obrączek. Jedna z amerykańskich par odrzuciła pomysł ze standardowymi, złotymi obrączkami. Wybrali zdecydowanie bardziej odważną wersję, a mianowicie owa para zdecydowała się wytatuować sobie obrączki.

Stąd też mój apel do młodych ludzi kochających się nad życie. Nie bójcie się wychodzić poza schematy, wykażcie się pomysłowością i inwencją twórczą tak, abyście mogli się tym pochwalić znajomym, a w przyszłości swoim dzieciom. Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia!

Stopka autorska: zaręczyny na meczu – http://szybkajazda.pl/lifestyle/article,oryginalny_pomysl_na_slub,2352,1,1,1.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz