Ozdoby na paznokcie nie wymagają tipsów

Zazwyczaj wzorki na paznokciach kojarzą się z tipsami, chociaż niektóre sposoby zdobienia są możliwe na naturalnej płytce.

Reklama

Jakie ozdoby można zrobić na paznokciach?

paznokciePaznokcie, nawet własne, mogą być bardzo ładnie ozdobione. Zazwyczaj polega  to na naklejaniu ozdoby na paznokcie lub jej malowaniu. Bardzo często taki paznokieć zrobiony wprawną ręką wygląda jak tips, wydaje się grubszy i mocniejszy. Oczywiście, na płaską płytkę ozdoby na paznokcie nie mogą być grube, bo nie zostaną zatopione w żelu, czy akrylu. Bywają osoby, które potrafią wyczarować ozdobne wzory na paznokciach dzięki dwóm dobranym lakierom oraz na przykład odrobinie brokatu. Czy jednak brokat i jakieś błyszczące ozdoby można nosić w codzienności? Wiele młodych kobiet ma bardzo błyszczące ozdoby na tipsach noszonych  na co dzień do pracy, do szkoły.

Czy warto ozdobić paznokcie serduszkami?

Oczywiście, że można ozdobić paznokcie serduszkami, ale pod jednym warunkiem – nie wolno mieć więcej niż 15 lat, bo w nieco starszym wieku ozdoby na paznokcie z serduszkami wyglądają  nieco śmiesznie i niepoważnie. Oczywiście starsze dziewczyny mają prawo ozdobić swoje paznokcie nawet czerwonymi serduszkami raz w roku: w Walentynki. W sklepach, czy hurtowniach można kupić piękne, błyszczące małe serduszka, które mają zaledwie 3 mm, więc wtopione w żel nie są aż tak bardzo widoczne, ale bywają śliczne. Jednak dalej wydaje się, że dla nieco starszych osób bezpieczniejsze ozdoby na paznokcie wydają się gwiazdki czy też kwiatki, a jeszcze bezpieczniejsze będą brokatowe kwadraciki  o bokach o długości 1 mm.

Stopka autorska: ozdoby na paznokcie – http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/21/ozdoby-do-paznokci

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz