Ozdoby ślubne

Czasy kiedy to wesela organizowało się w remizie, a jako wystrój były balony już dawno minęły. Współczesne wesela są wystawne i zachwycają swoją organizacją i wystrojem. Wiele osób marginalizuje jednak znacznie ozdób ślubnych, a jest to jeden z podstawowych elementów decydujący o odbiorze wesela przez gości, mimo że jest to w dużym stopniu odbiór podświadomy.

Reklama

Ozdoby ślubneDlatego też ozdoby ślubne należy dobierać w sposób niezwykle przemyślany, nawet jeśli mówimy o ozdóbkach na tort. Wybierając ozdoby ślubne do restauracji tudzież innego miejsca, w którym odbędzie się nasze wesele powinniśmy mieć już wcześnie ustalony jakiś schemat wystroju i ogólną wizję. Wszystko musi do siebie pasować jak ulał.

Obecnie ozdoby ślubne są łatwodostępne, a wybór jest ogromny i prawie nieograniczony zatem nie trudno pomieszać pewne style i stworzyć tak zwany kicz zamiast ekstrawaganckiego wystroju. Z tego powodu gdy będziemy wybierać ozdoby ślubne nie powinniśmy się skupiać wyłącznie na tym, czy dana ozdoba będąc na wystawie nam się akurat w danej chwili podoba, ale przede wszystkim zastanawiajmy się nad tym jak będzie współgrała z innymi elementami dekoracyjnymi.

stołowe ozdoby slubne na dworze

Najlepiej spróbować sobie cały wystój wyobrazić. Nie trzeba być też wcale schematycznym. Obecnie odchodzi się od klasycznej ślubnej bieli i kremowych odcieni. Obecnie dozwolone jest stosowanie nieco ostrzejszych barw. Nie musimy utrzymać ozdób ślubnych w jednolitej tonacji kolorystycznej, ale nie możemy doprowadzić też do zjawiska wielobarwności, ponieważ wtedy nasz wystrój stanie się wręcz cyrkowy. Ozdoby ślubne nie powinny też być utrzymane  w zakresie tylko jednej barwy, chyba że mówimy o wspomnianej klasycznej bieli. W innym wypadku, małe zróżnicowanie da znacznie ciekawsze efekty. No może poza połączeniem barw biało czerwonych, bo wesele to nie święto konstytucji…

Stopka autorska: ozdoby ślubne – http://www.sweetdecor.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 9.3/10 (liczba ocen: 3)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

  1. avatar

    Najważniejsze jest to by znać umiar i nie przesadzić z tą dekoracyjnością.

    VA:F [1.9.18_1163]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz