Piórniki dla fanów footballu, czyli gadżety Euro 2012

Euro 2012 to dokonała okazja na zarobienie dużych pieniędzy. Wiedzą o tym te firmy, które zdecydowały się na wykupienie jednorazowych licencji na produkcje i sprzedaż oficjalnych gadżetów mistrzostw. Jednak by uzyskać takie pozwolenie od UEFA trzeba liczyć się ze sporym wydatkiem od kilkudziesięciu tysięcy do kilku milionów złotych, a mimo to chętnych nie brakuje.

Reklama

piórnik Euro 2012Sprzedaż oficjalnych gadżetów z logo UEFA Euro 2012 już ruszyła i będzie trwała do zakończenia piłkarskich rozgrywek. Tradycyjne i internetowe sklepy dysponują już towarem, który zadowoli każdego, nawet najbardziej kapryśnego kibica. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się poduszki, pościel, ręczniki oraz koce z haftowanymi lub drukowanymi grafikami mistrzostw.

W sprzedaży zdecydowanie królują artykuły tekstylne, czyli koszulki reprezentacji lub z logiem mistrzostw Europy czy bluzy damskie, męskie i dziecięce, a także czapki z daszkiem, szaliki oraz krawaty. Dorośli fani piłki chętnie sięgną po unikalną kolekcję produktów szklanych, wśród nich dostępne są między innymi: szklanki do drinków i whisky, kieliszki do wódki, pokale i kufle do piwa.

Dla dzieci i nastolatków stworzono wyjątkową kolekcję artykułów szkolnych sygnowanych logo UEFA Euro 2012. Wśród takich produktów jak ołówki, długopisy, zeszyty i piórniki Euro 2012 najmłodsi znajdą także wygodne i oryginalne torby i plecaki oznaczone logiem nadchodzących mistrzostw.

Wyjątkowo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szkolnej cieszą się piórniki Euro 2012. UEFA przygotowała do wyboru wiele rodzajów, kształtów i wzorów tych niezbędnych uczniom przedmiotów. Piórniki nie tylko prezentują się ładnie, bowiem na sklepowe półki piórniki trafiły z pełnym wyposażeniem, w którym znajdziemy m.in. kredki, flamastry, ołówek, długopisy, linijka, ekierki, kątomierz, temperówka, gumka. Oprócz standardowych piórników dostępne są także te w formie saszetek, dwukomorowe oraz jednokomorowe i w kształcie tuby.

Stopka autorska:

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz