Plotki na temat trendów Poland Fashion Week 2011

Od lat światowe dni mody w Paryżu, Mediolanie, czy Nowym Jorku, dyktują trendy na nadchodzące sezony. Plotki zza kulis wybiegów rozchodzą się po świecie z prędkością światła. Tylko dzięki temu dana firma odzieżowa może liczyć na stworzenie wyjątkowej, niepowtarzalnej kolekcji, która uzyska przychylność i zainteresowanie konsumentów.

Reklama

pokaz modyTo właśnie te kilka dni w roku decyduje o tym, co będziemy nosić tej zimy, bądź lata. Projektanci, którzy organizują swoje pokazy na Fashion Week to prawdziwi dyktatorzy mody. Tuż przed terminem, w którym odbywają się dni mody, show-biznes aż huczy od plotek na temat przyszłych trendów, czy fasonów kreacji. Te najważniejsze w roku pokazy mają duży wpływ również na modę tworzoną przez polskich projektantów, którzy coraz częściej z powodzeniem sprzedają swoje kreacje zagranicę.

W tym roku, a dokładnie w maju, odbyła się już czwarta edycja Fashion Week Poland. Przed otwarciem krążyło wiele plotek na temat kolekcji projektantów oraz towarzyszących wydarzeniach. W ciągu tych paru dni działo się naprawdę wiele. Oprócz tradycyjnych pokazów organizowane były showroomy, szkolenia na temat budowania wizerunku i marki, komunikacji w biznesie i zagadnień związanych z trendami. Dodatkowo mogliśmy podziwiać wystawy fotografii oraz oglądać filmy o modzie.

Najważniejsze plotki, które pojawiały się przed samą imprezą, dotyczyły głównie kolekcji oraz trendów, które zaproponują nam nasi rodowici projektanci na sezon jesień-zima 2011/2012. Designerzy zaprezentowali bardzo ciekawe, innowacyjne, a przede wszystkim oryginalne kolekcje. Niektórzy z nich wzorowali się na folklorze, a inni wybrali inspiracje bardziej klasyczne. W wielu kolekcjach pojawiło się kilka wspólnych elementów, które na pewno wpłyną na tegoroczne trendy. Dominowały proste, klasyczne kroje, np. ołówkowe spódnice, czy proste sukienki. Nie zabrakło również fasonów w kształcie litery T z szerokimi ramionami lub bufkami. Dolne części garderoby były bardzo kobiece, głównie ze względu na akcent na biodra. Np. spodnie zwężane ku dołowi, czy spódnice o kształcie tulipana. Na wybiegach pojawiły się również kreacje z gołymi plecami i odkrytymi ramionami. Inspirację światową modą widać było w długich zwiewnych sukienkach rozszerzanych na dole.

Stopka autorska: plotki – http://www.swiat-mody.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz