Zastosowanie płyt łazienkowych

Urządzenie niewielkiej łazienki, to nie lada wyzwanie zarówno dla projektantów jak i samych właścicieli mieszkania. Umieszczenie wanny na małej powierzchni odpada, szafki czy kosze na pranie również. Kabina prysznicowa z kolei sprawia, że pomieszczenie optycznie się pomniejsza.

Reklama

łazienkaRozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się zamontowanie prysznica bez brodzika. Umieszczenie natrysku bezpośrednio na ścianie, bez kabiny i brodzika. Planując wykorzystanie takiego rozwiązania w swojej łazience, przede wszystkim musimy pamiętać o odpowiednim usytuowaniu odpływu. Obecnie na rynku możemy znaleźć brodziki montowane w podłodze z odpływem.

Prysznic z brodzikiem podłodze pozwala na komfortowe korzystanie z prysznica, przy inwestycji tego typu warto pokusić się o ułożenie antypoślizgowych kafelków, a pod nimi zamontowanie ogrzewania podłogowego. Korzystając z takiego prysznica z brodzikiem w podłodze nie musimy troszczyć się o regularne czyszczenie kabiny, powinniśmy jednak wyrobić sobie nawyk wycierania podłogi zaraz po zakończeniu kąpieli. Dodatkową zaletą natrysku tego typu jest niewielki koszt jego wykonania. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy dopiero zaczynają życie na własny rachunek!

Brodziki podłogowe

Szukasz najwygodniejszych i najmodniejszych rozwiązań aranżacyjnych dla twojej łazienki? Brodzik w podłodze jest jednym z takich rozwiązań. Płyta łazienkowa jest elementem stosowanym do realizacji prysznicy bez brodzika. Jest to element posiadający 2 % spadek z wbudowanym odwodnieniem co sprawia, że nie musimy się martwić o robienie odpływu. Płyta łazienkowa ma również taka zaletę ze może być zamontowana tak, że będzie zlewała się z podłogą. Prysznic z tego rodzaju brodzikiem w podłodze jest wygodny z tego względu, że nie ma żadnych ścianek bocznych takich jak w tradycyjnych brodzikach. Brodziki w podłodze pozwala na układanie płytek podłogowych bez niepotrzebnych docięć.

Podłoga brodzika może być taka sama jak w pozostałym pomieszczeniu. Zastosowanie brodzików w podłodze wizualnie powiększa przestrzeń co ma dziś ogromne znaczenie bo wiele łazienek jest bardzo małych. Prysznic z brodzikiem w podłodze to również dobre rozwiązanie dla tych co mają duże łazienki, pozwala on na wykonanie natrysku każdej wielkości a kabina zastąpiona może być przez szklane lub wyłożone mozaiką ścianki. Prysznice bez tradycyjnych kabin i brodzików są bardzo modne a zarazem tańsze od tradycyjnych. Natryski z brodzikiem w podłodze to minimalistyczne i proste rozwiązanie dla naszych łazienek. Prostota i minimalizm to popularne cechy w wykorzystywane zarówno przez projektantów jak i samych właścicieli domów czy mieszkań. Brodzik w podłodze to nowoczesność i wygoda ceniona niemalże przez każdego.

Brodziki posadzkowe

Prysznice z brodzikiem w podłodze to dobre rozwiązanie do wnętrz o malej powierzchni, optycznie powiększają pomieszczenie. Tanie, szybkie i praktyczne wykorzystanie przestrzeni w łazience? Na to pozwoli tylko brodzik w podłodze! Prysznic bez brodzika to najmodniejszy i najwygodniejszy prysznic XXI wieku.

Stopka autorska: prysznica bez brodzika – http://plytylazienkowe.com.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz