Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu

Air Show to międzynarodowe pokazy lotnicze, które każdego roku odbywają się w Radomiu. Popularność tej imprezy jest ogromna. Każdego roku przybywają tutaj tysiące gości z kraju i zagranicy. Z pewnością jest na co popatrzeć, o czym można przekonać się także śledząc krótkie migawki w telewizji oraz filmy w Internecie. W programie imprezy znajdują się niezliczone, niezwykle efektowne akrobacje wykonywane przez najlepszych pilotów z całego świata.

Reklama

Air ShowChoć zainteresowanie imprezą jest bardzo duże a miejsce na lotnisku ograniczone, to i tak każdy chętny z pewnością będzie mógł napatrzeć się do woli, gdyż pokazy odbywają się przez cały dzień. W programie znajdą się pokazy grup akrobacyjnych, a także pokazy indywidualne. Bardzo ciekawie zapowiadają się akrobacje w wykonaniu najlepszych pilotów z Austrii, Belgii, Grecji i Holandii. Godne uwagi są także wystawy naziemne, w ramach których można zobaczyć z bliska maszyny wojskowe. Na miejscu można porozmawiać z pilotami oraz fotografować elementy wystawowe.

W ubiegłych latach, zwłaszcza gdy przydarzała się sprzyjająca pogoda, pokazy lotnicze gromadziły nawet 200 000 fanów. Nie ma w tym nic dziwnego gdyż impreza jest naprawdę interesująca, a w Polsce jest wiele osób które pasjonują takie obszary, jak: wojsko polskie, konflikty zbrojne czy siły powietrzne. O popularności tych obszarów świadczą nie tylko takie imprezy jak pokazy lotnicze, ale także fakt, że w polskim Internecie znajduje się nie jeden portal militarny. Właśnie takie portale cieszą się ogromną popularnością. Można na nich obejrzeć jak wygląda broń pancerna czy przemysł zbrojeniowy, a także poznać samoloty bojowe i sprzęt wojskowy. Choć w Polsce nie ma już powszechnego obowiązku obrony, to i tak wielu młodych mężczyzn wybiera karierę związaną z wojskiem i lotnictwem.

Stopka autorska: portal militarny – http://dziennikzbrojny.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz