Polisa OC – nowe oferty towarzystw ubezpieczeniowych

Wiele towarzystw ubezpieczeniowych chcąc przyciągnąć do siebie większą liczbę klientów opracowuje coraz to nowe oferty, które charakteryzują się coraz lepszym dopasowaniem do potrzeb klientów. Najczęściej występują one w formie pakietu ubezpieczeniowego.

Reklama

Niedawno jedne z zagranicznych towarzystw jako pierwsze działające w Polsce, wprowadziło do swojej oferty nowy pakiet ubezpieczeniowy „OC”. Oferta polega na tym, że każdy klient., który zdecyduje się wykupić ten produkt, otrzyma dodatkowo „Program Pomocy z samochodem zastępczym”.  Jest to dodatkowa usługa, która daje ubezpieczonemu możliwość skorzystania z samochodu zastępczego, nawet jeśli to on był sprawcą kolizji drogowej. Właściciel polisy w razie zaistniałej potrzeby może otrzymać auto zastępcze na okres 3 dni.

Oferta została znacznie rozszerzona, bowiem normalnie w zgodzie z zasadami rynkowymi o samochód zastępczy z OC sprawcy podczas kolizji drogowej, ma prawo wystąpić osoba w niej poszkodowana. W nowej ofercie również druga strona, czyli sprawca kolizji, którego auto w zdarzeniu drogowym odniosło poważne uszkodzenia, może wnioskować o samochód zastępczy. Oferta została poszerzona również o sytuację kiedy pojazd zostanie skradziony.

Trzeba przyznać, że nowy produkt ubezpieczenia OC jest bardzo innowacyjny. Nowy pakiet z autem zastępczym jest dostępny w sprzedaży od 10 marca 2011 roku.

Stopka autorska: www.motobiznes.net

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 6.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz