Pomysł na prezent

Bardzo często dochodzi do takiej sytuacji, że chcemy poinformować dalszą rodziną o czymś bardzo ważnym lub złożyć życzenia z jakiejś istotnej okazji, ale nie możemy zrobić tego osobiście. W tym przypadku rozmowa telefoniczna bądź za pomocą komunikatora internetowego może być źle, lekceważąco odebrana przez naszego adresata. Jak więc najlepiej złożyć życzenia na odległość drugiej osobie?

Reklama

prezent

Dobrym pomysłem jest wysłanie jakiegoś upominku pocztą. Powszechne stało się w dzisiejszych czasach wysyłanie kwiatów za pośrednictwem telefonu lub internetu. My możemy być jednak bardziej oryginalni i wysłać coś niepowtarzalnego, coś czego nasz solenizant nawet się nie spodziewał. Taką informację lub życzenia możemy wysłać za pomocą prawdziwego, tradycyjnego telegramu. Jest to znakomity pomysł na prezent, który z pewnością co najmniej zaskoczy adresata. Co raz więcej firm na świecie oferuje wysyłanie telegramów przez internet – również Polscy internauci od niedawna mają taką możliwość. Sam niegdyś otrzymałem taki telegram z życzeniami od dalszej rodziny z drugiego końca Polski. Owa przesyłka zrobiła na nas na prawdę wielkie wrażenie, szczególnie tradycyjna, maszynowa czcionka, która układała się w bożonarodzeniowe życzenia.

Kolejnym sposobem na ofiarowanie czegoś niespotykanego jest stworzenie własnoręcznie pamiątkowego albumu ze wspólnymi zdjęciami z dzieciństwa lub czasu młodości. Ta technika jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych i określa się ją mianem Scrapbooking. Od niedawna styl ten dotarł również do Polski, o czym może świadczyć to, że powstały w ostatnim czasie nawet sklepu oferujące akcesoria do tworzenia zgodnie z tą techniką. Myślę, że jeśli nie mamy pomysłu na zaskakujący prezent to to będzie bardzo dobre wyjście.

Stopka autorska: telegram z życzeniami – http://telegramtak.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz