Pomysł na wieczór panieński

Huczne obchody wieczoru panieńskiego stają się coraz modniejsze, dlatego warto zorganizować przyjęcie, które zapadnie w pamięć imprezującym damom i będzie słodkim wspomnieniem minionego panieństwa.

Reklama


panienskiTo, w jakim stylu zorganizujemy wieczór panieński powinno zależeć przede wszystkim od tego, jakie charakter i upodobania ma panna młoda. Nie warto kierować się schematycznymi rozwiązaniami i sztampowymi pomysłami, gdyż często one po prostu się nie sprawdzają. Minęły czasy, gdy szczytem zabawy było upicie się i zaproszenie striptizera. Współczesne panny młode są bardziej wymagające, warto więc, by zorganizować imprezę skrojoną na miarę, tak aby była naprawdę niezapomnianym wspomnieniem i czymś, co panna młoda będzie naprawdę dobrze wspominać. Oto kilka inspirujących pomysłów na wyjątkową zabawę.

Panieńskie upiększanie. Która z pań nie lubi być rozpieszczana i poddawana zabiegom upiększającym? Te panie, które twierdzą, że tego nie lubią, prawdopodobnie jeszcze nigdy nie zaznały błogiego relaksu. Warto więc zorganizować wyjątkowy panieński, na którym wszystkie panie poczują się jak boginie. Zaprośmy wszystkie damy do spędzenia niezapomnianego dnia w salonach SPA. Tutaj przy lampce doskonałego szampana można się zrelaksować i wspólnie porozmawiać o babskich sprawach. Nic tak nie poprawia humoru jak doskonały masaż, relaks w jacuzzi czy też zabiegi upiększające. Dzień w salonie piękności to doskonała podróż do esencji kobiecości – dzięki czemu wszystkie panie na nowo odkryją swoje piękno. Po takim upiększaniu, warto zaprosić wszystkie kobiety na wspólną, profesjonalną sesję zdjęciową, tak aby uwiecznić te wyjątkowe chwile.

Tematyczny panieński. Dobrym pomysłem jest też stworzenie wieczoru panieńskiego w wybranym stylu. Najlepiej dopasować temat przewodni do upodobań przyszłej panny młodej. Jeśli ta  lubi wolność, miłość i ducha dawnych czasów – możemy urządzić wyjątkową imprezę, która wskrzesi ducha dzieci kwiatów. Wówczas wszyscy zaproszeni odzieją się w kwieciste, kolorowe ciuchy i będą oddawać hołd beztroskiej wolności i zabawie – najlepiej wówczas zaprosić panie na bieganie boso po łące i oddawanie się dzikiej muzyce wolności. Odważniejsze panie mogą także zorganizować pikantną imprezę w stylu burleski. Będzie to doskonały pretekst do tego, aby panie obudziły w sobie kusicielki i pobawiły się tą konwencją.

Panieński w busie – czyli mobilna zabawa. Ciekawym pomysłem jest wynajęcie specjalnego zabawowego autobusu. Jest to coraz modniejsze rozwiązanie, ponieważ pozwala na naprawdę wygodną i niezapomnianą zabawę. Imprezowy autobus to świetny sposób na to, aby imprezować w wygodnym i niebanalnym stylu. Niech przyszła panna młoda wyruszy w ostatnią drogę autostradą Wolności. Po drodze można odwiedzić najlepsze kluby w mieście, kręgielnie lub też poczuć nieco ryzyka w kasynie. Ważne, aby choć na chwilę dać się ponieść i poczuć smak wolności, aby było co wspominać przez całe małżeństwo.

Plotking, szoping, knajping. Jeśli chcemy zorganizować swojski, babski wieczór panieński, zaprośmy wszystkie koleżanki na miły, babski wieczór. Niech to będzie babski dzień, pełen miłych kobiecych przyjemności. Aby wszystkie imprezowiczki poznały się i oswoiły się ze sobą, warto przed wieczorowym wypadem spotkać się wspólnie na plotkach i strojeniu. Można się na przykład umówić w jednym salonie piękności, gdzie panie będą oddawać się zabiegom upiększającym, równocześnie słodko plotkując. Potem można wybrać się na wspólne zakupy, tak aby wspólnie poszperać i poszukać ciekawych ciuchów, perfum czy dodatków – bo przecież nic tak nie cementuje babskiej solidarności,  jak wspólne zakupy. Po takim dniu, panie będą już w szampańskich nastrojach, dzięki czemu knajping będzie czysta przyjemnością pełną spontanicznych wydarzeń i przygód, które pozostaną tajemnicą zgromadzonych pań i nocy. Babska solidarność nie pozwoli przecież, aby tajemnice zabawy wypłynęły poza ten wieczór.

Stopka autorska: Panieński – http://www.partybus.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz