4 porady dla dziewczyn – jak być szczęśliwą?

Internet jest potężną skarbnicą wiedzy. Nie brakuje tu też porad dla dziewczyn. Młode kobiety przeszukują sieć w poszukiwaniu porad typu, jak wyglądać seksi, jak mieć więcej czasu dla siebie, jak być szczęśliwą. Jakie zatem uniwersalne rady dziewczyn w kwestii szczęścia oferuje sieć internetowa?

Reklama

Porada nr 1 – chwytaj dzień!

dziewczyna

Na jednej ze stron czytamy, że aby być szczęśliwą, należy po prostu… zacząć cieszyć się życiem. Tylko z pozoru może to wydawać się banalna rada dla dziewczyn. Tak naprawdę jest to bardzo mądre. Nie warto na przykład rozpamiętywać w kółko złych wydarzeń. My kobiety, uwielbiamy jednak to robić i szukamy dziury w całym. Warto zdać sobie sprawę, że dobre chwile na pewno nie wrócą a złe się nie odstaną. Żyj teraźniejszością – oto genialna rada dla dziewczyn. Warto nauczyć się dostrzegać ulotne chwile szczęścia i z optymizmem patrzyć w przyszłość.

Porada nr 2 – bądź spontaniczna!

Spontaniczność to jest właśnie to. Pewnie nieraz miałaś ochotę zrobić coś szalonego, ale zbytnio przejmowałaś się konsekwencjami. Tymczasem takie spontaniczne szaleństwa mogą być źródłem szczęścia. Warto zrobić coś, na co ma się ogromną ochotę. Może wypad w góry albo do romantycznego Paryża?

Porada nr 3 – postaw na marzenia!

Marzenia to coś, co odkładamy na później. Tymczasem dążenie do wyznaczonych celów i ich realizacja budują pewność siebie i dają poczucie satysfakcji. Realizuj swoje marzenia – oto genialna rada dla dziewczyny. Być może marzysz o wycieczce do tajemniczych Indii… Nie czekaj dłużej. Warto nie tylko mieć marzenia, ale też nauczyć się je realizować.

Porada nr 4 – sens życia to jest to

Nie, nie chodzi o to abyś w poszukiwaniu sensu życia zamknęła się na 7 długich lat w ciemnym jak noc klasztorze. Wystarczy po prostu rozejrzeć się wokoło. Sensem życia może być np. pomaganie innym albo tworzenie. Warto też odnaleźć swój talent, bo tak naprawdę każdy go ma. Być może odnajdziesz swój sens w pisaniu wierszy lub tekstów piosenek? Być może drzemią w tobie ukryte zdolności literackie albo muzyczne? Warto próbować nowych rzeczy w życiu, by w końcu odnaleźć swój sens. Często też sensem życia dziewczyn jest po prostu miłość i rodzina.

Stopka autorska: dla dziewczyn – http://www.psychoszminka.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz