Potrzebna zmiana wyglądu – operacja?

bikiniDążenie do idealnej sylwetki w dzisiejszych czasach to standard i coraz więcej osób to robi, aby być szczęśliwym i mieć większe powodzenie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To dzięki takim osobom i ciągle zmieniającym się trendom kwitnie i w najlepsze rozwija się medycyna estetyczna. W przeprowadzonych ankietach wynika, że aż osiemdziesiąt procent kobiet zdecydowałoby się na poprawę urody, gdyby dysponowały odpowiednimi środkami finansowymi. Na całym świcie najbardziej popularne jest powiększanie biustu, ponieważ decyduje się na nie najwięcej kobiet w różnym wieku.

Reklama

Profesjonalne powiększanie piersi największym powodzeniem cieszy się w Stanach Zjednoczonych i w Ameryce Południowej, ponieważ w tych krajach panują trochę inne kanony piękna niż w Europie, która mimo wszystko jest jeszcze dość tradycyjna. Kobiety decydują się na powiększenie biustu, ponieważ chcą wyglądać tak jak ich idolki, które podziwiają na okładkach kolorowych magazynów. Większość kobiet nie zdaje sobie jednak sprawy, że wygląd gwiazd kina i modelingu w kolorowych pismach jest wynikiem pracy sztabu fachowców oraz uzdolnionych grafików komputerowych. Tak czy inaczej, to właśnie powiększenie piersi cieszy się największą popularnością wśród kobiet na całym świecie i to wśród kobiet w różnym wieku.

Jest to oczywiście bardzo skomplikowana operacja, ponieważ odbywa się w całkowitym znieczuleniu i przy obecności anestezjologa, który czuwa nad dobrym samopoczuciem i czynnościami życiowymi pacjentki. Sam zabieg jest poprzedzany serią badań oraz konsultacji, ponieważ chirurg plastyczny musi zlecić wiele badań laboratoryjnych oraz dobrać odpowiednie implanty, ponieważ muszą one pasować do budowy ciała kobiety, jej wzrostu i wieku, a także upodobań. Już dawno powiększenie biustu nie kojarzy się tylko i wyłącznie z gwiazdami filmów dla dorosłych, których piersi były monstrualnych rozmiarów.

Obecnie, kobiety chcą mieć większe piersi, ale nie olbrzymie i kuriozalne, dlatego podporządkowują się wyborom lekarza, który będzie je operował. Profesjonalne powiększenie biustu najlepiej wykonać w renomowanej klinice, w której pracują doświadczeni oraz utalentowani lekarze. Pod żadnym pozorem nie można oddawać się w ręce osób, których kompetencji nie jesteśmy pewni, ponieważ takie powiększanie piersi na pewno zakończy się totalną porażką i utratą naszego zdrowia, dlatego nie warto ryzykować, tylko od razu udać się w sprawdzone i polecane miejsce. Warto dbać o swój wygląd, ale nie za wszelką cenę.

Stopka autorska: powiększenie biustu – http://www.intermed.com.pl/pages/ch-plastyczna/o-piersi.php

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz