Pożyczki social lending

pożyczka social lendingW ostatnich latach, niezwykle popularną formą pożyczek internetowych stały się pożyczki typu social lending. Ta forma pożyczania pieniędzy zapoczątkowana została w Anglii, potem stopniowo przeniosła się do innych krajów. Tego rodzaju pożyczki prywatne mają wiele zalet. Przede wszystkim są o wiele tańsze niż wszelkie oferty dostępne w bankach czy instytucjach parabankowych, ważne jest również to, że to klient ustala zasady a pożyczkodawca się na nie godzi – pożyczając pieniądze – lub nie. Na czym konkretnie to polega?

Odpowiedź jest prosta. Pożyczkodawców i pożyczkobiorców łączy sieć Internet. Na odpowiedniej stronie internetowej pożyczkobiorca wystawia tak zwaną aukcję określając ile i na jakich zasadach chce pożyczyć. Pożyczkodawcy biorąc udział w licytacji wyrażają niejako zgodę na takie warunki. Pożyczkobiorca wybiera osobę, lub osoby od których chce pożyczyć pieniądze i przystępuje do finalizacji transakcji.

Reklama

Koszt takich pożyczek jest często znikomy, a warunki jasne. Nie są to żadne pożyczki bez BIK, czy inne drogie produkty finansowe, a ich działanie jest dokładnie to samo. Każdy kto chce pożyczyć i znajdzie osobę lub osoby, które są skłonne mu pożyczyć otrzyma pieniądze. Uważam tą alternatywę za naprawdę interesującą. Warto więc – szukając pożyczki dla siebie – zainteresować się i tą formą pożyczania. O oferty tego rodzaju nie jest trudno, trudniejszy jest wybór najkorzystniejszych. Warto się postarać. To może się tylko opłacać.

Stopka autorska: pożyczki prywatne – http://chwilowkanadowod.eu/pozyczki-pozabankowe-poradnik.php

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz