Pomysłowy prezent dla dziewczynki

Jaki jest najlepszy prezent dla córki? Trudno powiedzieć – przy dzisiejszym wyborze zabawek i gadżetów trzeba obejrzeć naprawde wiele, by trafić w dziesiątkę!

Reklama

lalkaRodzic kupujący prezent dla córki powinien wykazać się nie tylko znajomością zainteresowań swojego dziecka, ale też musi dowiedzieć się, co w tej chwili jest w modzie jeśli chodzi o świat dziecięcych zabawek. Niemniej jednak ostatnią deską ratunku zawsze są bardziej tradycyjne gadżety. U dziewczynek poza lalkami z pewnością będą to również zestawy zabawkowej biżuterii, jak i ciekawe gry, w których można ubierać lalki w piękne stroje.

Poza wspomnianymi, klasycznymi lalkami (ruchome, dźwiękowe, na baterie, mówiące, śpiewające a nawet grające na gitarze) , upominki w postaci dziecięcej biżuterii dla dziewczynek również będą ciekawym pomysłem na prezent, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wiemy za bardzo co kupić na nadchodzącą okazję. Zabawkowe pierścionki czy bransoletki lub kolczyki stanowią strzał w dziesiątkę niemal zawsze. Warto szukać zestawów, żeby zaoszczędzić sobie samodzielnego kompletowania poszczególnych elementów.

Czy warto dawać w prezencie reklamowane w mediach zabawki?

Do każdych zakupów należy podejść z odrobiną rozsądku. Tak samo jest z kupowaniem dzieciom prezentów, szczególnie gdy chodzi o zabawki reklamowane w mediach. Nie ma w tym nic złego, kiedy sami uznamy, że jest to zabawka, która nie tylko dostarczy naszemu dziecku rozrywki, ale i czegoś nauczy, rozwinie nową umiejętność, a jednocześnie będzie wytrzymała.

Jeśli gadżet nie spełnia takich kryteriów, to zapewne niewiele wniesie do życia malucha poza tym, że dostanie zabawkę, którą pokazują w telewizji.

Stopka autorska: zabawki – http://zabawki.genialne.eu/zabawki-kreatywne-jako-niespodzianki-na-kazda-okazje/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz